התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סגנון חיים - יחסים

איך קובעים דייט ראשון?
שרות ILUSA | פורסם: 27.04.2014 01:40
סקר שערך אתר ההיכרויות היהודי JDate מצא הבדלים באופני התקשורת בין ישראלים ויהודים-אמריקנים, ובכל מקרה קביעת דייט ראשון זה לא מה שהיה פעם

דייט ראשון

בעולם ה- SMS, הצ'טים, האי-מיילים, האפליקציות - איך קובעים 'דייט'? באיזה טכנולוגיות יוצרים הסינגלים של המאה ה-21 קשר בינם לבין עצמם; ועל אחת כמה מחפשי בני הזוג היהודים? ומה ההבדל בין סינגלים ישראלים ויהודים-אמריקנים בכל מה שקשור לטקטיקת התקשורת?

תוצאות סקר שערך אתר ההיכרויות היהודי JDate בקרב 3,500 סינגלים - 2,700 יהודים-אמריקנים ו-500 ישראלים, מפענח כמה קודים מסצינת ההיכרויות און-ליין נכון לעכשיו:

* הדייט הראשון: רוב הנשאלים מעדיפים לקבוע אותו בטלפון. אצל האמריקנים זה פחות קריטי מאשר אצל הישראלים - 51% מעדיפים טלפון, 20% ייענו להודעת טקסט, אבל 17% יתעקשו שההזמנה לדייט תיעשה באופן אישי.

* הדייט השני: כאן כבר שליחת SMS נבחרת כאפשרות הטובה ביותר, עם רוב מוחלט בקרב הצעירים. אבל ככל שהסינגל מבוגר יותר הוא יעדיף יותר שיחת טלפון. 

* הדייטים הבאים: נשים מצפות למענה מהיר הרבה יותר להודעות‪SMS ‬ מאשר גברים. ומספר הודעות ה-‪SMS‬ שנחשב 'אידיאלי' וכשמשהו שעשוי להוביל לחופה הוא 10-14 הודעות ליום (!) בעיני נשים וגברים כאחד. עם זאת, הסבלנות לריבוי הודעות ‪SMS‬ פוחתת עם עליית הגיל.

60% מהנסקרים רואים ב-3 שעות זמן סביר להשיב על הודעת ‪SMS‬ אבל כשליש מהנשאלים (ובעיקר נשים) יתחילו להיעלב אם לא ייענו תוך שעה.

* אם לא הולך: נשים מעדיפות לסיים דייט כושל בשליחת SMS, גברים מעדיפים לסיים בטלפון.
 
* הטלפון במהלך הדייט: 62% מהנשאלים האמריקנים (וכ-50% מהנשאלים הישראלים) העידו שהם מעבירים את המכשיר הסלולרי שלהם למצב "שקט" או "רטט" בזמן דייט, ו-50% הוסיפו שהם נוהגים כך גם בסיטואציות חברתיות שאינן דייט.

עם זאת, ‪67%‬ מהנסקרים הודו שהם מציצים בטלפון במהלך הדייט.
‪ 
תשכחו מפמיניזם: רוב הגברים עדיין משלמים לבד את חשבון הדייט... מחקר סוציולוגי חדש מוצא, שפמיניזם לא עובד כשמדובר ברומנטיקה ובכסף. ב-84% מהדייטים בין גברים ונשים בארה"ב - הגברים משלמים את החשבון... והם האשמים

 

עכשיו זה מדעי: אם יש לכם ספקות - אל תתחתנו, כי זה לא יעבוד... במחקר ראשון מסוגו, שנערך במחלקה לפסיכולוגיה ב-UCLA, נמצא כי כאשר לנשים יש ספקות לפני הנישואים, החששות שלהן הם בדרך כלל סימן אזהרה לבעיות עתידיות
 

ישראל, אמריקה, פייסבוק ומחיאות הכפיים שביניהם... יש מי שלוקחים את פלטפורמת הפייסבוק ברצינות יתר וחיים מלייק ללייק.... האם כולנו חיים בעולם שבו אנחנו זקוקים למחיאות כפיים תמידיות, ללייקים ולתשואות

לכל הסיפורים החמים מאמריקה


למוסף ישראלים באמריקה

לעמוד הראשי

עשו לנו like בעמוד הפייסבוק ותתעדכנו כל יום
 

צילום: freedigitalphotos.net

הוסף תגובה חדשה