התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סגנון חיים - יחסים

מה האמריקניות מוצאות בגברים הישראלים?
מאת: אורנית חיון | פורסם: 16.04.2015 17:04
טפיחה חזקה לאגו של הגברים הישראלים-אמריקנים: בלוגרית ניו יורקית טרנדית מונה 11 סיבות שהופכות את הגברים הישראלים לזיווג המושלם לאמריקניות


אין כמו הגבר הישראלי

אשלי דובןהאגו הגברי הישראלי-אמריקני מגביה לשיאים חדשים, אחרי שאשלי דובן (בתצלום מימין), בלוגרית טרנדית באתר הצעירים הניו יורקי Pucker Mob, קבעה שגברים ישראלים הם הדייט המועדף בעולם!

הכותבת הצעירה מונה 11 סיבות שעושות את הגברים הישראלים לבני הזוג המושכים והסקסיים ביותר. זה מה שעובד על האמריקניות:

1. שעירות. הגברים הישראלים בורכו בהרבה שיער, כותבת אשלי ובעיניה, אין דבר גברי וסקסי יותר ממראה מחוספס של גבר שעיר.

2. משפחתיות. הגבר הישראלי, מאפיינת אשלי, מחשיב את חבריו הטובים כמשפחה ועל אחת כמה כשמדובר בבת זוגו. ובקטיגוריה זו היא מוסיפה נאמנות ו...אבטחה: "הם תמיד ישמרו עלייך בכל מצב".

3. הגבר ישראלי הנודד. אשלי מגלה, שגברים ישראלים אוהבים לטייל, לחפש הרפתקאות במקומות חדשים, להכיר תרבויות, אוכל ושפות בלתי מוכרות.

4. הם יכינו לך ארוחת בוקר מושקעת. ארוחת הבוקר הישראלית המלאה, לפי אשלי, היא הפתעה שכל גבר ישראלי מפנק בה את אהובתו האמריקנית.

5. גברים ישראלים מעשנים גראס. ולפי אשלי, אין כמו הישראלים בגלגול ג'וינטים. 

6. הם לא הולכים סחור-סחור. אשלי מסווגת את הישראלים כגברים הכי ישירים, וכנים ודוגרים שבנמצא. "אם הוא אומר לך שאת מדהימה, את באמת מדהימה".

7. לא רק "בייבי". אשלי אוהבת איך שגברים ישראלים מביעים אהבה במילים עבריות - "מתוקה", "חיים שלי", "יפה שלי", "כפרה". "אם הוא קורא לך 'כפרה', הוא כנראה ממש בקטע שלך".

8. המבטא מצחיק. אשלי מחמיאה, שהגברים הישראלים מדברים אנגלית ברמה גבוהה, ו'מתה' על המבטא וטעויות הדקדוק שלהם.

9. "זה". אשלי אוהבת במיוחד את השימוש של גברים ישראלים במילה this, גם כשהם מתכוונים ל-these או those; "זה עושה אותם מתוקים".

10. לב גדול. אשלי מייחסת למלחמות ישראל ולשכול שמתלווה להם את הסיבה לכך שישראלים - למרות שהם קשוחים כביכול כלפי חוץ - הרבה יותר רגישים, רכים ויודעים לאהוב בהשוואה לגברים אמריקנים.

11. סקס. אשלי מדווחת, שגברים ישראלים עולים על כל שאר גברי העולם במיטה, ומייחסת זאת לביטחון העצמי שלהם, הנוחות שהם חשים בכל סיטואציה, לפתיחות שלהם ולסקרנות שלהם לספק את בן הזוג, לא רק את עצמם. לפי אשלי, לגברים הישראלים פחות איכפת אם בת זוגם התעטפה בבושם, או שצץ לה קמט על המצח, אם צמחה לה כרס קטנה או שלא עיצבה את השיער היום... קטן עליהם, כותבת אשלי.

***

הפרגון הגדול עורר אלפי תגובות ברשת, כולל של ישראלים-אמריקנים. רבים מהגברים הישראלים הודו לאשלי על המחמאות. לעומת זאת, רבות מהנשים המגיבות סיפרו על נסיונות פחות נעימים שהיו להן עם גברים ישראלים, התקיפו את אשלי שלא חוותה מספיק קשרים עם ישראלים ושיתפו מנסיונם עם גברים ישראליםחסרי בגרות ורגישות, או שחשבו רק על מין.

הפוסט המלא באנגלית

לכל הכתבות החדשות

צילום: (אשלי) פייסבוק; זוג: freedigitalphotos.net

הוסף תגובה חדשה