התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סגנון חיים - רוחניות

צריך מזל בחיים
שרות ILUSA | פורסם: 04.06.2016 14:32
טרנד חדש: ייעוץ רוחני לנישואין, קריירה, בריאות באמצעות שיטת תיקשור ייחודית המספקת תשובות מדויקות וממוקדות בזמן אמת מכל נקודה בעולם. הכירו את מזל רחלי

מזל

מתקשרת מזל רחל (רחלי) מזרחי

היא נינתו של החכם יוסף ברזני ז"ל וכנראה שממנו קיבלה מתנה יקרת ערך, שהיא מתארת כך: "לשמוע את הקול שמעבר למילים. לראות את האור מבעד לצללים".את המתנה הזו מזל רחל (רחלי) מזרחי, מתקשרת מדיום ויועצת רוחניתמעניקה באהבה לכל אדם הזקוק לעזרה, תמיכה והכוונה באשר הוא. ומעכשיו היא נמצאת במרחק נגיעה, במרחק של שיחת טלפון שתוכל, לדבריה, לחולל מהפך בחיי כל גבר ואשה."עוד כילדה ליוותה אותי ההבנה שניחנתי בכוח לראות ולחוש דברים הנעלמים מאחרים, ושאני קולטת, באופן מטפיזי, מסרים בלתי מילוליים ובלתי מוחשיים", היא מספרת. "מטבע הדברים, 'נדבק' אליי השם מזל, ומלווה אותי מאז כשמי השני"."המתנה שקיבלתי איננה תמיד מקור של שמחה עבורי", מזל מוסיפה מייד. "לעיתים קרובות אני נושאת על כתפיי תחושות קשות של מחלות, שקרים, בגידות, המדירות שינה מעיני. אך תחושת השליחות שלי - להעניק, לתמוך, לכוון ולהדריך – חזקה מכל, ומתעצמת מיום ליום. האושר והסיפוק שממלאים את ליבי עם כל סיפור של הצלחה, עם כל הכרת תודה שאני מקבלת, מרגשים אותי בדרך שאינה ניתנת לתיאור במילים". (ראו המלצות)

כיצד את חשה-רואה-מתקשרת?"שיטת התיקשור המיוחדת שלי לא מבוססת על אמצעי או אביזר חיצוני, כמו קלפים או קפה. אינני מתקשרת עם נשמות או באמצעות טרנסים."אני נכנסת לריכוז תוך שניות, 'צוללת' אל השאלה שנשאלתי (ללא צורך בפרטים מזהים), רואה וחשה אנרגיות עזות המתורגמות לנתונים, שמות ומספרים. אני מזהה הזדמנויות, מכוונת להסרת מחיצות, ומיצוי אנרגיות ותעצומות נפש שטרם התגלו ע"י השואל. אנרגיות אלה הן כה עצומות, ובאות לידי ביטוי פיזי מוחשי של ממש – צחוק או בכי, תחושת רוגע או מועקה".למי את מייעצת ועוזרת?"עד היום, מאז 1985 במשך 30 שנה, עזרתי, כיוונתי ותמכתי באלפי אנשים – החל מבני משפחה וחברים, דרך אמנים, רופאים, משפטנים, רואי חשבון ואנשי עסקים, ועד קברניטי הביטחון והפוליטיקה בישראל. חלק מהם אינם עושים צעד לפני שיתייעצו איתי על כל מהלך והשלכותיו."במשך שנתיים שידרתי בתוכנית רדיו קבועה שקצרה שבחים רבים, בה הענקתי תשובות בשידור חי למאות מאזינים על אלפי שאלות. יתרונה העצום של שיטת התיקשור שלי הוא בכך שהיא מאפשרת לקבל תשובות מדוייקות וממוקדות, בזמן אמת, מכל נקודה בעולם.
 ככל שהשאלה תהיה יותר כללית, כך גם התשובה שתתקבל תהיה כללית. ככל שהשאלה תהיה מפורטת כך התשובה שתתקבל תהיה עמוקה ומפורטת יותר".

עם איזה מטען לקוח יוצא ממך?

"התיקשור איתי מעניק לאדם הבנה טובה יותר של מצבו הנוכחי, ומכוון אותו למבט ממוקד וצלול יותר בנוגע לצעדים שעליו לנקוט למען השינוי הרצוי והנכון ביותר עבורו, בנקודה זו בחייו, בכל תחומי החיים:
מזוגיות ומערכות יחסים, קריירה והכוונה מקצועית, בריאות ופוריות, ועד קבלת כלים התמודדות עם מצבי לחץ וחרדה. השיחה איתי מעניקה כלים להתמודדות מוצלחת בהווה ובעתיד".

תוכלי לתת כמה דוגמאות של 'מיקרים' שפתרת?

"יש לי המון נחת מלקוחות מרוצים. כך, למשל, איתרתי אוטיסט שיצא מביתו, נעלם והמשטרה לא הצליחה לאתר אותו; ובכלל, שיתפתי פעולה עם המשטרה בכמה פרשיות...

"במקרה אחר שזכור לי היטב, איש עסקים ישראלי התעניין לגבי רכישת תחנת תדלוק בארה"ב. אמרתי לו שאינני רואה אותו בעל התחנה. הוא טס לארה"ב, בחן, בדק, החליט לרכוש את תחנת התדלוק ומיהר להתקשר אלי לספר לי על כך ולהעמיד אותי על 'טעותי' מאחר והוא חתם על חוזה הרכישה ואף שילם מקדמה. אני נשארתי בתחושותיי שהוא לא יהיה בעל התחנה. לאחר מספר ימים, איש העסקים חזר לארץ וסיפר לי כי העסקה התפוצצה...

"היה עוד מקרה שלא אוכל לשכוח, כשיהודי עשיר מהגולה התקשר אלי ושאל אותי לגבי עסקיו. כשהסתכלתי לא ראיתי את עסקיו, אלא ראיתי כי אשתו הגויה מתכוונת לרצוח אותו יחד עם שכניו - 2 גברים מלוכסני עיניים, החיים יחדיו וגרים מצד שמאל לביתו. התחלתי לתאר לו את בגדיו ואת המקום בו הוא היה באותה שעה ולאחר שאישר את כל דברי, הסברתי לו כי לא התכוונתי להוכיח לו עד כמה אני קולעת בתחושותיי, בראייתי, אלא להוכיח לעצמי שקלטתי אותו נכון. ואז סיפרתי לו. ייעצתי לו לעלות על המטוס הראשון לישראל ולהביא איתו את מזוזת הבית. הוא אכן פעל כך וכשהגיע ניגשתי איתו לרב על מנת שיבדוק את המזוזה. הרב, שלא ידע דבר, התקשר אלי נסער לשאול לשלומו של בעל המזוזה, מאחר וחיבור האותיות הפסולות במזוזה היה: 'אשתו קמה להרגו'. היום האיש חי בארץ.

"ואפשר למצוא עוד מיקרים ודוגמאות שחוויתי באתר שלי".

להתייעצות טלפונית (קו טלפון ישיר למזל רחל, ללא מרכזיה, ללא שלוחה - כמה שדיברתם, ככה שילמתם):

972-50-536335; 972-50-2240494

או דרך אתר האינטרנט מזל

לכל הכתבות החדשות

הוסף תגובה חדשה