התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

לוס אנג'לס - אירועים

מיתוג חדש לישראל
מאת: נורית גרינגר / צילמה: אורלי הלוי | פורסם: 16.12.2012 20:25
הקונסול הכללי של ישראל בניו יורק, עידו אהרוני, קפץ ללוס אנג'לס, לאירוע לתומכים ותורמים של קק"ל, שהתקיים בבוורלי הילס, והציג את הדור החדש של הדיפלומטיה הישראלית בארה"ב

Kakal3.jpg

הקונסול הכללי של ישראל בניו יורק, עידו אהרוני (משמאל) עם שניים מראשי סניף אל.איי של קק"ל - דאג ויליאמס מימין, וברק לוריא באמצע (צילמה אורלי הלוי)

ישראל היא המדינה המושמצת ביותר בעולם. היא המדינה היחידה שמדינה חברת האו"ם אחרת – איראן - מאיימת בראש חוצות ומעל במת ארגון האומות המאוחדות להחריבה. אנשים חושבים שכל מה שקשור לישראל הוא בעניין הסכסוך עם הערבים. ישראל מנסה תהליך של "מיתוג חדש", לעניין את העולם במה שיש לה להציע מעבר לכותרות הביטחוניות.

העבר ידוע היטב. העתיד הוא בידי ישראל ותומכיה, שעכשיו יש להם את הזדמנות לשנות דברים.

זהו המסר שיצא השבוע מאירוע שערך הארגון שכל ישראלי מכיר הקרן-הקיימת-לישראל, ובלשוננו קק"ל, שהתקיים במלון "הילטון" בבוורלי הילס, בהשתתפות כ-500 תומכים ותורמים.

במרכז האירוע עמד נאומו של הקונסול הכללי של ישראל בניו יורק, עידו אהרוני, שהתמקד בדה לגיטימציה שנעשית לישראל והצורך להיאבק בכך מבפנים, מתוך הקהילות הישראלית-אמריקנית והיהודית.

אהרוני הציג קונספט חדש של דיפלומטיה ישראלית, ומייצג דור חדש של דיפלומטים שמנסים לשפר את ההסברה הישראלית בארה"ב.

אהרוני מסר לשומעיו כלים רבים כיצד להלחם בהסברה הערבית ואיזה מסרים היתה מדינת ישראל רוצה שיעבירו בקהילותיהם ובסביבותיהם. מלחמה בהשמצות אינה קלה

אי היכרות עם מדינת ישראל האמיתית היא בעיה מרכזית בדיפלומטיה הישראלית, וככל שמתרחקים מארה"ב - לסין, למשל - המושגים על ישראל הולכים ומצטמצמים בדרך כלל למילה אחת "מלחמה".

אבל ישראל היא גם נס כלכלי, אומה של סטארט-אפ. לישראל יש גם "צד שני". היא המדינה מובילה בעולם בפרויקטים סביבתיים, היא המפיקה השלישית בגודלה שמספקת תכנים לטלוויזיה האמריקנית. יש בה מורשת וגיוון (לא פחות מ-120 קבוצות ושפות אתניות חיות בארץ), סגנון חיים וכיף. וישראל היא גם מדינה שעוסקת בתיקון עולם - מסייעת ועוזרת בכל רחבי העולם.

בקיצור, מדברי אהרוני, ישראל היא לא מוצר פגום ויש לה מוצרים טובים מאוד למכור.

הוסף תגובה חדשה

Filtered HTML

  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • תגיות HTML מותרות: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
יש להקליד את האותיות/מספרים שבתמונה.