התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

לוס אנג'לס - אירועים

שומר הראש לשעבר של ואן דאם, ילמד הגנה עצמית ב-Westlake Village
מאת: חזי שלי | פורסם: 02.07.2012 02:55
מייקל רופל, חגורה שחורה 'דאן 4' בשיטת דניס השרדות ג'יו ג'טצו, הדריך בבית הספר ללוחמה בטרור בישראל - ועכשיו הוא כאן בלוס אנג'לס, להכשיר סמינר הגנה עצמית. נפגש ב-19 באוגוסט.

DEnisHisardut_0.jpg"דניס הישרדות" ג'ו ג'יטצו בווסט לייק וילג' מארח סמינר מיוחד עם מייקל רופל, חגורה שחורה דאן 4 וראש השיטה בגרמניה. רופל ילמד סמינר של שלוש שעות שיתמקד בהגנה עצמית נגד תוקף עם נשק קר או חם.

מהיכרותי האישית עם מייקל, מדובר באדם מיוחד, מדריך סמינרים מבוקש שידוע ביכולות גבוהות בכל הנוגע לנטרול תוקף חמוש. בעברו היה מייקל שומר ראשו של ז'אן קלוד ואן דאם וסלבריטאים נוספים, מה שהקנה לו גם ידע נרחב באבטחת אישים. על מנת לשמור על רמה גבוהה, מייקל מבקר מדי מספר חודשים בישראל להתאמן במרכז בהרצליה הידוע גם כמוזיאון אומנויות הלחימה הישראלי, אצל ממציא השיטה ד"ר דניס הנובר ומדריכיו.

dennis.jpgאני מוכרח להודות שכששמעתי לפני חמש שנים שדניס מאפשר למייקל רופל הגרמני להתאמן בשיטה, הופתעתי מאוד משום שמשפחתו של דניס נספתה במהלך השואה באירופה. לא אשכח איך מדי שנה באימונים בישראל, ביום השואה דניס היה מספר על מה שאירע ועל כמה חשוב להיות חזקים. בעברית מעט משובשת אבל אמיתית הוא אמר: "יהודי אסור נשבר"... אבל מייקל הוא מקרה מיוחד של אהבה אמיתית לישראל, לשיטה ולדניס ועושה רבות לקידום אומנות הלחימה, תורם מזמנו ומכספו לתמיכה בפרויקטים לשיקום נוער עברייני בישראל, שמובלים דניס וגיא הנובר בנו. מייקל כל כך מסור לשיטה עד שהפתיע פעם אחת בביקור בישראל עם קעקוע של לוגו השיטה על זרועו שכולל גם את דגל ישראל באופן גלוי וגאה. 

 

michael-ropel1.jpg

באופן יוצא דופן, הוזמן רופל לפני מספר חודשים להדריך בבית הספר ללוחמה בטרור, בישראל. בית הספר נחשב לסודי ביותר ומייקל רופל הוזמן ללמד את מדריכי הבסיס טכניקות מיוחדות להתמודדות מול מחבלים, ידע חשוב זה יועבר לכל היחידות המובחרות בצה"ל. הוראה בבסיס הזה הינה כבוד ששמור בדרך כלל אך ורק למומחי אבטחה/לוחמה ישראלים. כלוחם לשעבר בסיירת גבעתי (1997-2000), עברתי  קורסים שונים בבסיס הזה ומעולם לא הודרכתי בטכניקה כה אפקטיבית נגד נשק חם, כך שאני סמוך ובטוח שהידע שמייקל העביר ללוחמינו יקר מפז!

 

הסמינר פתוח לכל הרמות וכל הסגנונות, מתאים לגברים ולנשים ואין צורך בניסיון קודם.

הקורס יתקיים ביום א' ה-19 באוגוסט בשעה עשר בבוקר
במרכז הישראלי לאומנות לחימה ווסטלייק ויליג', דניס הישרדות" ג'ו ג'יטצו.

 

מחיר כרטיס לאדם בקניה מראש עד ה- 10 באוגוסט : $79
מחיר כרטיס לאדם בקניה אחרי ה- 10 באוגוסט: $99

30961W Agoura Road, Suite #107, Westlake Village, CA 91361

צרו קשר בטלפון 818-575-9755 או כתבו לנו אי מייל 
לפרטים נוספים והרשמה לחצו כאן
מקווה לראותכם בסמינר

על הכותב: חזי שלי, חגורה שחורה דאן 4, אלוף ישראל בשיטת "דניס הישרדות" ג'ו ג'יטצו ומדריך ראשי במרכז הישראלי לאומנויות לחימה ב-Westlake Village קליפורניה.

הוסף תגובה חדשה

Filtered HTML

  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • תגיות HTML מותרות: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
יש להקליד את האותיות/מספרים שבתמונה.