התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

לא רק לגברים

כך מכר דויד גואריץ לבריטני ספירס את המרצדס קבריולט הלבנה שלה
שרות ILUSA | פורסם: 14.08.2015 16:01
מענף החקלאות בישראל לאיש המכירות המוביל בסוכנות מרצדס בנץ KEYS Van Nuys, חביב נהגי רכבי היוקרה הישראלים בלוס אנג'לס

דויד גוריץ: מושיב 200 לקוחות בשנה ברכבי היוקרה של מרצדס בנץ

בניגוד קל ליוקר המחיה בישראל, בארה"ב קל הרבה יותר לאדם מהשורה להתיישב מאחורי ההגה של מכונית היוקרה מבית "מרצדס בנץ": קצת מסמכים ופשפוש בהיסטוריית הקרדיט, נסיעת מבחן קצרה ותוך שעה קלה יוצאים מהדילר עם מפתחות ביד. אמריקה.

וכך אין פלא שהמכונית הנחשקת הפכה לאחד הרכבים הפופולאריים ביותר על הישראלים בארצות הברית, בייחוד אלו ש"עשו את זה". 

מרצדס C-CLASS עונה על כל הציפיות. גם בעבר מותג מרצדס הוביל את ענף רכבי היוקרה בעולם, אבל הדגם החדש מציב רף חדש של איכות שמשאיר את כל המתחרים רחוק מאחור.

כמובן שכל נהג מביא עמו הרגלי נהיגה וצרכים שונים. רק במהלך נסיעת המבחן ניתן להתרשם מהמכונית ולקבל החלטה בדבר התאמתה לטעמכם האישי - ועבור זה חי ועובד בסוכנות KEYS מרצדס בלוס אנג'לס הנציג הישראלי שלנו, דויד גוריץ, המטפל בלקוחותיו הישראלים והאמריקאים בנאמנות מזה 18 שנה. תפקידו הוא לצאת איתכם לנסיעת המבחן הזו ולמצוא את הרכב והדגם המתאים ביותר עבורכם.

מרצדס C-Class-300מרצדס C-Class-300

נלחם בפאפארצי

בעברו דויד היה חקלאי בארץ, שבשנות ה-40 לחייו, לפני כמעט שני עשורים, הגיע עם משפחתו וילדיו מישראל לעיר המלאכים - ומייד הצטרף לצוות הטרי של סוכנות מרצדס KEYS המפורסמת בוואן נייס, שהוקמה סמוך לזמן הגעתו ממש ע"י משפחת עסקים יהודית-אמריקנית.

מחקלאות למכוניות?!

גוריץ: "אני איש שירות ואוהב אנשים והמקום מצא חן בעיני, היה נוח ונעים לעבודה".

מקום עבודתו של גוריץ - השדרה בוואן נייס שהפכה עם השנים למרכז פועם של תעשיית מכירות הרכבים החדשים בלוס אנג'לס, שלאורכה שוכנים מיטב מותגי הרכבים. ביתו השני, סוכנות Keys מרצדס שבלב השדרה, היא אולי הסוכנות הנחשבת ביותר באל.איי.

ראייה לכך היא שורות הסלבס שבאים בדלתותיה. דויד מספר שכשמנהלה של הזמרת בריטני ספירס, חבר קרוב שלו, התקשר אליו וביקש שירות אישי לכוכבת - הוא טיפל בה מרגע הניירת (כן, היא מילאה אפליקיישן!) ועד ששם אותה, תוך פחות משעה, ב-SL65 קבריולט לבנה וחדשה מהניילונים, כשבין לבין נלחם בפאפארצי שהסתערו על בריטני.

עוד רבים כמותה עברו במשרדו של דויד בדרכם למרצדס החדשה שלהם, והוא עשה לו שם של איש מכירות מסור, המהווה השראה לצוות הסוכנות כולו, ומדגים כל פעם מחדש יכולות בין-אישיות עם לקוחותיו.

הסיפוק שלו, שהוא מושיב מדי שנה למעלה מ-200 לקוחות ברכבי היוקרה האלה. גאוותו היא, שכמעט כולם מגיעים אליו מגיעים בעקבות המלצות חברים ולקוחות עבר; וזוהי עבורו תעודת אמינות ויושר הטובה ביותר.

מרצדס E-Class-350מרצדס E-Class-350

בעצמו דויד נוהג על E-Class-350 ונהנה מכל מייל. "מי שנוהג בפעם הראשונה ברכב מנהלים יוקרתי או במרצדס מופתע לטובה", הוא אומר. "חווית הנהיגה נעימה יותר בהשוואה לנהיגה ברכבים רגילים. כמעט בכל אחד מהדגמים המובילים של מרצדס, הרכבים פשוט באיכות גבוהה יותר, עם אחיזת כביש טובה יותר וביצועי מנוע חזקים".

לכל לקוח תמצא מכונית מתאימה?

גוריץ: "תמיד אני מוצא ללקוח את רכב חלומותיו וגם את הדיל הטוב ביותר". למשל, כרגע הוא מציע דיל מהסרטים: ליס ב-399 דולר בלבד בתנאי עסקה מעולים.

מרצדס S coupe 65AMGמרצדס S-Coupe 65AMG

ניחוחות לבישום חלל הרכב

תמונות לאו דווקא עושות חסד למרצדס החדשה. רק בפגישה אישית עם המכונית ניתן לחוש באיכות, באחיזת הכביש, להתרשם מכל התוספות החדשות, המתווספות ליתרונות הקיימים ולאיכות של המותג המוכר והאהוב כל כך על ישראלים בארה"ב. המרצדס C קלאס מצליחה להפתיע ולשדרג עוד יותר את חווית הנהיגה.

צוות הפיתוח של מרצדס עמל במשך שנים רבות על עיצוב סדרת ה-C-CLASS - וזכה בתגובה לביקורות נלהבות ממומחי רכב ונהגים מקצועיים.

עדות אישית: היכולת הדינמית של הסי קלאס מרשימה ביותר, עם אחיזת כביש גבוהה, היגוי המספק תחושת ביטחון לנהג וכושר הבלימה טוב מאוד. הרכב מצוייד ב-7 כריות אוויר (אחת לברכי הנהג), בבקרת יציבות, במערכת לזיהוי סכנה לתאונה חזיתית ובמערכת להתראה מפני עייפות נהג. במבחן הבטיחות של ה-Euro NCAP זכה הדגם לציון מירבי - חמישה כוכבים!

בין רשימת הגאדג'טים המוצעים לנהגי C-CLASS מגלים, למשל, מתקן הרכבה לכל סוג של מיני אייפד... הנהג יכול לבחור איך תיראה תצוגת לוח השעונים... לבחור מתוך מספר סוגי ניחוחות לבישום איך יריח חלל הרכב שלו... או להפעיל 'יוניזטור' - גאדג'ט מסקרן שפולט ריכוז גבוה של יונים שליליים.

ואגב, אם אתם מוכנים לוותר על ריח ה'חדש' ועל כיסויי הניילון - ולחסוך לא מעט, תוכלו למצוא  ב-KEYS Van Nuys את דגמי ה-C-CLASS מיד שנייה (Certified Pre Owned).


דויד גוריץ תמיד זמין עבורכם בטל' 818-317-7004

לכל הכתבות החדשות

הוסף תגובה חדשה