התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

לא רק לגברים

מערכת הבחירות בארה"ב עוברת לצהוב: מי תהיה הגברת הראשונה הרפובליקנית?
שרות ILUSA | פורסם: 26.03.2016 09:17
צילום עירום מלא של מלניה טראמפ שהופיע בתשדיר בחירות באריזונה והאיץ בבוחרים להצביע לטד קרוז, הביא כמובן לתגובה אגרסיבית של דונלד טראמפ


מלניה טראמפ

דונלד טראמפ וטד קרוז - המועמדים המובילים בקרב על מועמדות המפלגה הרפובליקנית לנשיאות ארה"ב,שוברים שיאים וחוצים גבולות במאבקם זה בזה ע. והשבוע היו הנשים שלהן על המוקד.

הכנסת הנשים לזירה החלה בתשדיר בחירות שהופץ באריזונה, שבו פורסם תצלום עירום של מלניה טראמפ (בתצלום למעלה) כשהיא שוכבת עירומה לגמרי על שמיכת פרווה בתנוחה מפתה.

"היא תהיה הגברת הראשונה של ארצות הברית, או שתצביעו קרוז", נכתב על התמונה, שפורסמה לפני כ-16 שנה, בשנת 2000, במגזין GQ, כאשר מלניה טיפחה את הקריירה שלה כדוגמנית צמרת.

היידי קרוז

טראמפ הוא לא אחד שיישאר בשקט. הוא הציג בטוויטר פורטרט זוהר של אשתו ולצידה צילום פורטרט מאוד לא מחמיא של היידי קרוז, אשתו של מתחרהו, כשהיא זועמת וחושפת שיניים (בתצלום למעלה).

"צילום אחד שווה יותר מאלף מילים", טראמפ צייץ.

למחרת הוא העביר הילוך ואיים על טד קרוז לגלות "את הסוד על אשתו".

קוראי הצהובונים האמריקנים יודעים על מה הוא מדבר: היידי קרוז סבלה בעבר מדיכאון, ופעם אחת נעצרה כשהיא אבודה באמצע הלילה בהיי-וויי לא הרחק מבית הזוג בטקסס.

אולם - גם זאת יודעים קוראי הצהובונים - היידי השתקמה ודיברה בפומבי - ולא פעם, על המשבר בחייהם.

קרוז מצידו הכחיש שהמטה שלו פירסם את תמונת העירום של מלניה, והוסיף על פרסום תמונתה הבלתי מחמיאה של אשתו שלו: "גבר אמיתי לא תוקף נשים. מלניה היא אישה נחמדה והיידי היא אהבת חיי... דונלד, אתה פחדן בכיין. לעזאזל, עזוב את היידי בשקט".

טראמפ הגיב מייד: "אין פלא שקוראים לך שקרן".

כפי שנמצא - פורמלית, התשדיר עם תצלום העירום של מלניה מומן ע"י ארגון המתנגד לטראמפ.

אבל זוהי רק ההתחלה. הצהובון "נשיונל אינקוויירר" עמד לפרסם בגיליונו החדש כתבה לפיה קרוז בגד באשתו עם 5 נשים בתקופות שונות. כל הרומנים התרחשו בוושינגטון, לטענת הכתבה שלא פורסמה אך נפוצה ברחבי האינטרנט, שם הירבה קרוז לשהות בתוקף עבודתו כסנטור.לכל הכתבות החדשות

צילומים מטוויטר / GQ

הוסף תגובה חדשה