התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סגנון חיים - צרכנות

עונת המתנות בשיאה... רק שהשנה זה קל הרבה יותר
מאת: חנה קאופמן | פורסם: 26.08.2013 04:53
לכולם נמאס מהמתנות השיגרתיות, התעשייתיות, החוזרות על עצמן, אלו שלכולם כבר יש, וכולנו מבקשים להכניס נימה אישית ייחודית במתנות ליקירנו. יש דרך!

u-boutique שופרות כפמוטי כסף ביו בוטיק

תקופת החגים היהודים מאופיינת בהתכנסויות משפחתיות רבות, ארוחות חג, אירוח בסוכה. וכשמרבים לארח ולהתארח, קניית מתנות הינה חלק מאווירת החג.

איך להיות מקורי מבלי להשקיע יותר מדי זמן בכל בחירת מתנה - זו השאלה. לכולם נמאס מהמתנות השיגרתיות, 'התעשייתיות', החוזרות על עצמן, אלו שלכולם כבר יש, וכולנו בסופו של דבר רוצים להכניס נימה אישית, ייחודית, במתנות שאנו מעניקים לקרובינו ויקירנו.

מאז ומעולם הישראלים שחיים בחו"ל ואינם חוגגים תמיד את החגים בקרב בני משפחותיהם בארץ, חיפשו דרכים לשמח את משפחותיהם החיות בארץ. והמשפחות והיקירים בישראל תמהים לא פעם מה לשלוח למשפחה בחו"ל ש'יש לה כבר הכל'.

את כל הדילמות והקשיים בדרך לקניית מתנה ומשלוח שלה לכל מקום בעולם, מבקש לפתור האתר u-boutique (יו בוטיק), מיזם אינטרנטי הכולל פורטל עשיר במידע על עולם היצירה הישראלי ובתוכו "יו בוטיק שופס", זירת סחר אלקטרוני הכוללת 200 חנויות של מעצבים מקוריים מתחומי היצירה השונים בישראל; אומנים ויוצרים העושים במו-ידיהם וקוראים תיגר נגד הסדר העולמי הישן של שוק צרכני שמציע מוצרים זהים ללא יחוד המיוצרים בסרט נע בעיקר במזרח הרחוק.

u-boutique ברכת הבית באנגלית ביו בוטיקהצלחת המיזם מוכיחה, כי הצרכנים הישראלים מעדיפים היום את היחידני על פני האחיד. על אחת כמה, שמחירי "יו בוטיק" תחרותיים וכל תקציב יוכל למצוא שם שפע של אפשרויות והצעות.

"יו בוטיק" נותן לראשונה את הפתרון לא רק ליצירתיות ול"אישיות" של המתנה, אלא גם למשלוח מהיר שלה לכל מקום בעולם - להורים בכפר סבא ובחיפה, לדודים בניו יורק ובמיאמי, לחבר הקרוב בארגנטינה ולבן הדוד החביב בטורונטו.

u-boutique פמוטי רימונים ביו בוטיקלקראת החגים פתח האתר קטגוריה ייעודית עם עיצובים מרתקים חדשים ומקוריים, המקושרים לחגי תשרי ולתחום היודאיקה. את חלקם, כמו למשל, פמוטי הרימונים (בתצלום משמאל), ניתן לעצב על פי הזמנה.

ההיצע העצום של המעצבים המציגים באתר כולל, בין היתר, תכשיטים מעניינים לגברים ונשים עם מוטיבים לחג, קערות קרמיקה מרהיבות המאויירות בסמלי החג, כלי הגשה מקסימים מזכוכית עם מוטיבים של ראש השנה וסוכות, כלי כסף מעוצבים לחג עם תבליטי רימונים ותפוחים, כלי אירוח לחג, טקסטיל מעוצב לשולחן החג ועוד שפע בלתי נדלה, ככל שיד היצירה החופשית יכולה להעלות.

u-boutique סוכה מכסף ביו בוטיק

סוכה מכסף

u-boutique טלית חוכמה ביו בוטיק

טלית חוכמה

 

ב"יו בוטיק" מציינים את הגידול הקבוע במספר המשתמשים והקונים, שמעדיפים את המהירות והקלות שברכישת מוצר מקורי באינטרנט, על פני שוטטות של שעות בחיפושים נואשים אחר מתנה ייחודית.

"הדבר הגדול הוא שכל מתנה שמוצגת באתר נעשית בעבודת יד, ידי אדם, עם כל הלב והנשמה... ורוכשי ומקבלי המתנות מרגישים את זה", אומר דב קליימן, מנהל הפיתוח העסקי ב"יו בוטיק".

 

U-Boutique_0.jpgבקרו באתר, סמנו אותו והשתמשו בו. כדאי!
u-boutique.com
u-boutique.co.il

זירת המכירות בעברית: shops.u-boutique.co.il

 

אופנה ישראלית חדשה: נופי ישראל ות"א כהשראה לתכשיטים וחגורות... המעצבת התל-אביבית REBEKA הפכה תחביב למקצוע, ובדרך להפוך למותג היא משלבת בין קולקציה קלאסית לתכשיטי אוואנגרד. והכל בא לה מאמא
 

כל הסיפורים החמים על ישראלים בארצות הברית: ישראלים באמריקה בחדשות, בעסקים, בחברה, בפוליטיקה, בפילנטרופיה
 

לעמוד הראשי

 

הוסף תגובה חדשה