התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

לא רק לנשים

מחריד: האם הצעירה הרעילה למוות את בנה כדי לפרסם את הבלוג שלה (וידאו)
מאת: אורנית חיון | פורסם: 19.06.2014 19:05
בבלוג שלה דיווחה לייסי על בעיותיו הבריאותיות של בנה בן ה-5, שלטענתה סבל מלידתו מבעיות בריאותיות אינספור, שע"פ החשד את חלקן לפחות יצרה אמו במו-ידיה

לייסי ספירס, ובנה שהיא חשודה בהרעלתו למוות

החשד שהועלה נגד לייסי ספירס (26), אם צעירה מניו יורק, היכה בשוק את השופט שהתבקש להעריך את מעצרה. האשה היפה מואשמת שהרעילה למוות של בנה, גרנט, בן ה-5, כדי להשיג פרסום לבלוג בנושאי בריאות שהפעילה מאז שהילד נולד.

בבלוג שלה דיווחה לייסי על בעיותיו הבריאותיות של גרנט. על פי הבלוג, מאז לידתו סבל הילד מבעיות בריאותיות אינספור, שעל פי החשד את חלקן לפחות יצרה אמו במו-ידיה. ככל שהבעיה שממנה סבל גרנט הקטן היתה חריפה ודרמטית יותר, הבלוג זכה לצפיות רבות יותר.

חקירת החשדות נגד לייסי החלה כבר לפני כשנה, לאחר שגולשים הסבו את תשומת לב הרשויות לבלוג. "זוהי חקירה מסובכת ובעייתית שלא הניבה תוצאות משפטיות", מסרה סגנית התובע המחוזי בניו יורק. "לצערנו לא הצלחנו להציל את חיי הילד האומלל, שנפטר בינואר האחרון".

על פי החשד, לייסי השתמשה באינפוזיה דרכה הוכנס לילד אוכל עם כמויות גדולות של מלח שיצרו את הזיהום ממנו הוא מת. הרופאים אמנם לא הצליחו לקבוע בוודאות מה הייתה סיבת המוות של הילד, אבל יעידו כי הילד סבל מתחלואים רבים.

השאלה האם ספירס שפוייה תהיה המכשול העיקרי שמולו תתייצב סגנית התובע המחוזי בניו יורק. עולם הפסיכיאטרי ידועה הפרעה שגורמת להורים לנסות לפגוע בילדיהם.

צפו בכתבת ABC על הפרשה:

 

'Mommy Blogger' Slowly Poisoned Son To Death To Drive Up Blog Trafficבקרו באתר החדש באנגלית Israel USA.net

לכל הכתבות החדשות

למדור העסקים והנדל"ן

לכל הסיפורים החמים מאמריקה

למוסף ישראלים באמריקה - ישראלים בחדשות, בחברה ובפוליטיקה, בהיי-טק ובפילנטרופיה

למוסף סגנון חיים - כל מה שצריך לדעת כשחיים בארה"ב: בריאות, מחקרים חדשים שימושיים, תזונה ודיאטה, צרכנות, יחסים, רוחניות, הורות ועוד

וידאו וצילום מסך:‪Emily Trapatoni / ABC / יו טיוב
 

 

 

הוסף תגובה חדשה