התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

לא רק לנשים

"יש משהו מרתק במפגשי נשים"
שרות ILUSA / צילמה: מיכל מבצרי | פורסם: 07.03.2015 13:34
העיתונאית הישראלית-אמריקנית הלנה (שוש) מיימון אירחה בלוס אנג'לס ערב של סיפורי נשים ואופנה - תחילתה של סדרת ערבים לנשים בלבד

משתתפות ערב הנשים הישראליות-אמריקניות, מימין לשמאל: האופנאית ענת מרין, השחקנית קרוליין לנגפורד, המנחה הלנה שוש מיימון, מעצבת האופנה דינה בראל, והזמרת דלית הרגילמשתתפות ערב הנשים הישראליות-אמריקניות, מימין לשמאל: האופנאית ענת מרין, השחקנית קרוליין לנגפורד, המנחה הלנה שוש מיימון, מעצבת האופנה דינה בראל, והזמרת דלית הרגיל

140 נשים (בלבד! ללא גברים!) השתתפו השבוע בפורמט חדש שמריצה בלוס אנג'לס העיתונאית הישראלית-אמריקנית הלנה (שוש) מיימון, בשיתוף מת"י (מרכז תרבות ישראלי) ובחסות "הבית הישראלי" באל.איי.

מעבר לערב ראיונות ותרבות 'רגיל', מיימון רואה ב"שלישי נשי" ערב ראשון מסדרה, מיפגן של כוח נשי.

המנחה הלנה שוש מיימון"יש משהו מרתק במפגשי נשים", אמרה מיימון (בתצלום משמאל). "מעבר  לעובדה שכולנו אחיות ועלינו לתמוך אחת ברעותה, כוחנו באחדותנו. כשאנו מאוחדות, אנחנו מהוות כוח. והערב הזה היה יריית פתיחה לעוד ערבים כאלה, ותחילתן של ידידויות מופלאות".  

הערב, שהחל כבזאר קניות ומינגלינג צבעוני, נמשך בהופעתה של הזמרת הישראלית-אמריקנית דלית הרגיל עם 'שיר נשים' שהלחינה למילים של המחזאי הישראלי-אמריקני דני ישראלי.

בין אורחות הערב - השחקנית קרוליין לנגפורד, שסיפרה על חייה בישראל ונישואיה לקולנוען המחונן , אסי דיין ז"ל. לנגפורד דיברה בגלוי על חיי נישואים רצופים שערוריות, אלימות  וסמים - וכיצד שינתה את חייה וגורלה מקצה אל קצה מאז שברחה מאסי, מהארץ והגיעה לארה"ב, כאן היא חיה עם בעלה השלישי, גיל.

האורחת המרכזית היתה מעצבת האופנה הישראלית-אמריקנית דינה בראל, שהציגה למשתתפות את שמלות הערב המרהיבות שלה, וחלקה עמן את סיפור ילדותה העצובה ברמלה כבת לניצולי שואה, שהתחתנה בגיל 15 והפכה שנה אחר כך לאמא בת-עשרה.

"בזמן שחברות שלי הלכו לבית ספר, אני כיבסתי חיתולים", סיפרה דינה.

כמו  לנגפורד, גם היא גוללה בגילוי לב את סיפור נישואיה הראשונים שלא צלחו לאחר שגלשו לאלימות, מדוע שינתה את שמה מאתי קאופמן לדינה בראל, על גופיית העור ההיפית שעיצבה בגיל 27 ושמכרה מליונים, ועל הצלחה כלכלית שלוותה בטרגדיה קשה - בתה היחידה התמכרה לסמים קשים שנטלו את חייה.

הערב הסתיים בתצוגת אופנה של המעצבת הישראלית-אמריקנית ענת מרין.

לכל הכתבות החדשות

הוסף תגובה חדשה