התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

לא רק לנשים

המירדף האינטרנטי אחר כוכב הקעקועים שפצע את חברתו
מאת: הילה שחר | פורסם: 12.03.2015 15:55
הוא חיכה לה שיכור ומצוייד, התנפל עליה, אזק את רגליה וידיה בשרשראות, והחל להכות בשרשרת בפניה, בראשה, בבטנה, 5 שעות של התעללויות. מחריד

אלימות במשפחה

האדם המבוקש ביותר בימים אלה הוא כוכב קעקועים ניו יורקי ידוע, בעלים של 'מוסד' לקעקועים בברוקלין, Morning Star Tattoo, בשם דקוטה בונד.

לצד משטרת ניו יורק רודפים אחריו מאות-אלפי גולשים בניו יורק וסביבותיה ומנסים לאתר היכן מסתתר מי שמכונה "וויין נטול הכאבים" (Painless Wayne). והמירדף התרחב השבוע לרחובות עם שלטי חוצות בתחנות הרכבת התחתית וברחובות מנהטן.

המירדף אחר בונד החל לאחר שחברתו, אלכסנדרה (22), דוגמנית בראשית דרכה, פירסמה תצלומים בעמוד הפייסבוק שלה, שבו היא נראית חבולה, מוכה, פצועה ושותתת דם לאחר התעללות אלימה מצד בן זוגה, לצד קריאה נואשת לעזרה. מאות-אלפים הזדהו עם כאבה ובקשתה: "פנו למשטרה, אבל אל תגידו להם שזה אתם... כי אני לא רוצה שהוא יעשה לאף אחד אחר את מה שהוא עשה לי".

בימים הבאים, אלכסנדרה (שאינה מופיעה בפייסבוק בשם משפחתה האמיתי, אלא בשם המשפחה ג'ונסון), תיארה עוד ועוד פרטים מזעזעים ממסכת ההתעללויות שעברה (ושתקה) בשלושת החודשים שבהם חיה עם בונד.

היא יצאה מ'הארון' לאחר אותו ערב שבו בונד הופיע שיכור בבר שבו החלה לעבוד, ודרש ממנה לחזור איתו הביתה. היא לא הסכימה לעזוב את המשמרת. כשחזרה לדירתם המשותפת, ב-4 לפנות בוקר, בונד חיכה לה שיכור ומצוייד.

הוא התנפל עליה, אזק את רגליה וידיה בשרשראות, והחל להכות בשרשרת בפניה, בראשה, בבטנה, ובשלב מסויים אף הצמיד אקדח טעון לראשה ואיים ללחוץ על ההדק. מסכת ההתעללות נמשכה עד 9 בבוקר, 5 שעות רצופות! אלכסנדרה תיארה כיצד הצליחה לבסוף להימלט מהדירה לתחנת סאבוויי קרובה, שם נחרד למראיה אחד העובדים שהזעיק את המשטרה.

כשבונד הבין שהמשטרה מעורבת, הוא ירד למחתרת.

אבל המצב הולך ונעשה חמור יותר, כפי שכתבה אלכסנדרה השבוע: "הוא ממשיך לאיים עליי, לשלוח אנשים שיעקבו אחריי, ניסה לפרוץ לדירה ומתברר שיש לו רקורד ארוך של הכאת נשים וחרא מסוכן אחר".  

השבוע עלה בתחנות הרכבת התחתית בניו יורק וברחובות מנהטן קמפיין המציג את תמונתו של בונד לצד תמונות אלכסנדרה הפצועה.

מי שבין היתר נרתם לטובת אלכסנדרה הוא אמן הקעוקעים הישראלי-אמריקני עמי ג'יימס, המשחק בתכנית הריאליטי "מיאמי אינק", שפרסם הצהרה: "חייבים לעצור אותו... בואו נראה אם אנחנו יכולים להשתמש בפייסבוק כדי לקדם את העניין הזה. אנחנו צריכים להפיץ את הסיפור ולתפוס אותו".

לכל הכתבות החדשות

צילומים מפייסבוק

הוסף תגובה חדשה