התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

לא רק לנשים

מישל אובמה: מה היא עשתה לשיער שלה? (וידאו)
מאת: שוש חיות | פורסם: 26.03.2015 17:21
בהמתנה להופעתה הפומבית הבאה: האם הגברת הראשונה עשתה קרחת או רק תספורת המושכת את שיערה בחוזקה לאחור. הבית הלבן לא מגיב. שיפטו בעצמכם

מישל אובמה בטלוויזיה השבועמישל אובמה בטלוויזיה השבוע (למעלה) - וכמה ימים קודם לכן (עם השמלה 'של' ניקול ראידמן) בביקורה ביפן (למטה)מישל אובמה בביקורה ביפן

הגברת הראשונה, אשת נשיא ארה"ב, מישל אובמה, לא מפסיקה לעורר גלים - והאחרון שבהם הוא פולמוס ציבורי על הופעתה בשעשועון הטריוויה הטלוויזיוני Jeopardy.

מישל הדהימה את הצופים ואחר כך את שוחרי הרשתות החברתיות בתסרוקתה החדשה. לחלק מהצופים היה נדמה שהיא קיצצה את שיער ראשה עד כמעט קרחת. אחרים סברו שפשוט משכה את שיערה בחוזקה לאחור.

כך או כך, בקטע שנועד בעיקר לעשות יח"צ לתזונה נכונה ופעילות גופנית של ילדים - פרויקט הדגל שלה, משך את מירב תשומת הלב המראה הבלתי שיגרתי של מישל.

בבית הלבן לא התייחסו לשאלות בנושא, אז העניין יוותר תעלומה עד שהגברת הראשונה תבצע את הופעתה הפומבית הבאה.

ובינתיים, בבית (הלבן) מתרקחת מיני-שערוריה בעקבות החלטת מישל לפטר שורה של בכירים במשק הבית, בהם: מעצבת הפרחים של הבית הלבן, שף הקינוחים הראשי והיועץ למדיניות המזון והאירוח בבית הלבן - כולם ותיקים שנחשבו מסורים ובקיאים בתחומיהם. את הפרחנית שלה, למשל, מישל פיטרה לאחר שפרץ בינה לבין המעצבת ויכוח על... גווני פרחים.

 

Michelle Obama Appears Bald On 'Jeopardy!' Raising Eyebrows


 

לכל הכתבות החדשות

וידאו וצילומי מסך: Inside Edition / יו טיוב

 

 

הוסף תגובה חדשה