התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

לא רק לנשים

אמא יקרה, ילדים מקולקלים
שרות ILUSA | פורסם: 20.04.2015 18:34
גיבורת הסיפור הביזארי של השבוע היא אם ל-5 מג'ורג'יה שאירגנה לבתה בת ה-16 מסיבת אלכוהול, סמים ומין בכיכובה. לא תאמינו

רייצ'ל לין לנהרדט

אם לחמישה ילדים, גרושה בת 35 ממחוז Columbia שבג'ורג'יה, תצטרך למצוא הסברים משכנעים למעשיה, שאם לא כן היא עלולה למצוא את עצמה מורחקת מילדיה ואסורה בכלא.

רייצ'ל לין לנהרדט (בתצלום למעלה) נעצרה בסוף השבוע בחשד להדחת קטינים. במקביל נלקחו ילדיה, הקטן בן 4, למשמורת המדינה.

לדברי התובע המחוזי, היא אירחה בביתה מסיבה לחבריה של בתה בת ה-16, במהלכה הגישה לקטינים אלכוהול וגראס, שיחקה איתם Twister (משחק חברה מיני), הציגה לפניהם מופע מיני עם מיטב צעצועי המין שלה, ולבסוף קיימה יחסי מין עם שניים מהם.

לנהרדט עצמה התוודתה על מעשיה. אך לטענתה שכבה רק עם אחד, ילד בן 18 (שאינו קטין כבר), ואילו השני, החבר של בתה, אנס אותה. הוא מכחיש.

נדמה, כי הנקודה היחידה לטובתה של רייצ'ל היא העובדה שבבית לא שהו אותו זמן 4 מילדיה, שהתארחו אצל אביהם.

פרקליטה מתכוון גם לטעון, שהיא מטפלת בבעיות אלכוהול והתמכרות לסקס מהם היא סובלת. לדבריו, במהלך פגישת טיפול עם תומכת מארגון האלכוהוליסטים האנונימיים, לנהרדט שפכה את ליבה וסיפרה על האירוע שהתרחש בביתה. תוך הפרת תקנון האנונימיות הנהוג בארגון, נמסרה הודעה למשטרה, שהובילה למעצרה של האשה.

לטענת הפרקליט, רייצ'ל מעולם לא שתתה אלכוהול לפני שנפרדה מבעלה, ששוחרר משירותו צבאי בעיראק לאחר שאובחן כסובל מהפרעת דחק פוסט-טראומטית. "רק לאחר שהתגרשו - ובגלל מצבו של בעלה לשעבר, היא החלה לשתות ולעשן כראס, וזה מה שגרם לה לבצע מספר מעשים בלתי ראויים, שעליהם היא מתחרטת בכל ליבה", אמר הסניגור.

יחסיה של רייצ'ל עם בתה הגדולה, בת ה-16, יהיו עניין מרכזי בבית המשפט. לטענת התביעה, האם שיתפה את בתה עוד לפני המסיבה האסורה בחומר פורנוגרפי, כולל תמונות שלה מקיימת יחסי מין עם בני זוג שונים. עם זאת, בתה הייתה הראשונה שיצאה להגנתה: "כן, אמי עשתה כמה טעויות. כן, אמי אלכוהוליסיטית. כן, גם אני עשיתי כמה טעויות. אבל לאף אחד לא מגיע לסבול עד כדי כך...", היא אמרה. הבת גם העידה על מעשה האונס של החבר שלה, ותירצה: "כולנו היינו שיכורים ומסוממים ולא ידענו מה אנחנו עושים".

לכל הכתבות החדשות

צילומים: פייסבוק, יו טיוב

הוסף תגובה חדשה