התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

לא רק לנשים

איפור קבוע לגבות: שווה לעשות בארץ
מאת: אור לאור | פורסם: 12.07.2016 13:16
אם אתן טסות לישראל הקיץ, זה הזמן הכי טוב לעשות שיפוצים קטנים למראה שלנו. כשחוזרים חזרה לארה"ב, כולם יחשבו שפשוט תפסנו קצת צבע בארץ

איפור קבוע בראשון לציון

אם אתן טסות לישראל הקיץ, מעבר לפגישות עם בני המשפחה שלא ראינו מפסח שעבר, וחברים קרובים, זה הזמן הכי טוב לעשות שיפוצים קטנים למראה שלנו. כשחוזרים חזרה לארה"ב, כולם יחשבו שפשוט תפסנו קצת צבע בארץ, בפועל, הוספנו איפור קבוע לגבות.

גבות דלילות כתוצאה מפגעי הזמן, השמש או מחלה, משוות מראה פנים זקן יותר, ובמקרים רבים ניתן לתקן זאת באמצעות איפור או תוספת לגבות. עם זאת, איפור קבוע דורש התעסקות שוטפת מול המראה מדי יום, ותוספות לגבות לא נראות בדיוק כמו הדבר האמיתי.

הטרנד של איפור קבוע לגבות קיים בארה"ב כבר שנים. אפילו רנה מהבלוג אלור, כתבה פוסט מיוחד על התחושות השונות אחרי תהליך איפור קבוע לגבות שעשתה. באמצעות מעין קעקוע זמני ניתן לשפר את מראה הגבה מבלי לגלח אותה ולצייר גבות אחרות במקומה - טכניקה שבינינו לא באמת עושה את העבודה, ובמבט מקרוב לא נראית כמו גבות אמיתיות, לא משנה איזה אומן צייר אותן.

הטרנדים החדשים הם איפור קבוע לגבות בשתי שיטות שונות המאפשרות לך להמשיך לגדל את הגבות ולעצב אותן כמו שאת רוצה, ולהוסיף להן מראה מלא.

ניתן לבחור אחד מ-1000 עיצובים שונים דרך Pinterest בתחום.

 

הצללה קבועה או שערה שערה

מור בראל (בתצלום למעלה) עוסקת בארבע השנים האחרונות באיפור קבוע בעירה ראשון לציון. קודם לכן עבדה במשך 3 שנים כקוסמטיקאית רפואית. שאלנו אותה מהן השיטות העדיפות לדעתה לאיפור קבוע ולמי כל אחת מהן מתאימה.

השיטה הראשונה, מסבירה בראל, מדמה שימוש באיפור על מנת להדגיש את הגבה. שיטת ההצללה, או מיקרופיגמנטציה, מתאימה לבעלות שיער דליל בגבה, ולנשים המעדיפות גבות דומיננטיות עבות ובולטות. מתאימה לנשים שנוהגות באופן קבוע לאפר את הגבות באמצעות עיפרון איפור או מדמות את ההצללה באמצעות איפור.

ההצללה הקבועה חוסכת זמן איפור מול המראה מדי יום, רכישת איפור יקר כמו עפרונות איפור וצלליות, וניתן לבחור אחד ממגוון הצבעים בהן את משתמשת באופן קבוע, ולהתהדר בו למשך שנה.

למרות השם איפור קבוע, מדגישה מור בראל, לא מדובר בהתחייבות לכל החיים. מדי שנתיים-שלוש האיפור דוהה ואז ניתן לחדש אותו או לחזור למראה הטבעי, או לעדכן אותו בצורה או צבע שונים, בהתאם לשינויים האחרונים באופנה ובמצב הרוח שלנו.

שיטת ההצללה מתאימה בעיקר לבעלות צלקות או קרחות בגבות, כאשר נדרש מילוי על מנת שהאיפור יראה טבעי, וכן במקרים בהם השיטה השניה, שיטת השערה, אינה פועלת לאורך זמן.

 

הדרך השניה להשגת מראה אחיד של גבות היא שיטת השערה, בה הקוסמטיקאית מציירת שערה אחר שערה, מתחת או ליד השערות המקוריות של הגבה.

שיטה זו מתאימה בעיקר לנשים המעוניינות במראה דק מעוצב של הגבה, אך הגבה שלהן אינה עבה מספיק כדי לעצב צורה זו או אחרת. היתרון של שיטה זאת היא שהיא נראית טבעית יותר, ואף מאפשרת באמצעות איפור להשיג מראה עבות דק או צר לפי מצב הרוח של אותו יום.

מאפיין נוסף של שיטת השערה הוא שפחות צבע מוחדר אל העור, ולכן האיפור נשאר עד שנה על העור ולאחר מכן יש לחדשו. שיטת השערה דורשת רמת דיוק גבוהה ומכשור מתקדם, ולכן יש לבצע אותה רק אצל קוסמטיקאית בעלת ניסיון שהוכשרה בשיטה זו.

 

היתרון הגדול של טיפולי איפור קבוע בארץ הוא המחיר הנמוך יחסית של הטיפול: בעוד שטיפול ממוצע אצל קוסמטיקאית בארה"ב יעלה בין 400 ל-1,000 דולר, בארץ יעלה טיפול זהה בין 800 ל-1,200 ש"ח.

ניתן לתאם תור ליעוץ חינם ולטיפול אצל מור בראל בקליניקה שלה בראשון לציון דרך אתר הבית שלה - http://www.morbarel.co.il

לכל הכתבות החדשות

הוסף תגובה חדשה