התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

לא רק לנשים

כיסא פדיקור – לטפל בסטייל
מאת: אור לאור שטרן | פורסם: 05.08.2017 22:13
מתכננים מכון יופי? קיים מגוון עצום של ציוד שתצטרכו לבחור על מנת שישתלב בעיצוב הכולל של מכון היופי, פריט חשוב הוא כסא הפדיקור שלכם. איך תבחרו אותו?

תחום טיפולי היופי הולך ומתפתח משנה לשנה, כאשר חומרי הגלם עמם עובדים המטפלים משתבחים עם השנים, הציוד מקצועי יותר – ויצירה של מכון יופי אינה מצדיקה פניה למגוון רחב של ספקים, אלא חברות רבות מציעות למכוני היופי את כל הציוד תחת קורת גג אחת. אחד מהמוצרים שהפכו להיות חובה בכל מכון יופי המטפל בציפורניים הוא כסא פדיקור מקצועי. כיצד תוכלו לטפל בסטייל, תוך הסבת נוחות מירבית הן למטופל, והן למטפל?

Image result for ‫leblon כיסא פדיקור‬‎

לשבת בנוחות ולהניח רגל על רגלית מיוחדת

חלק מהותי מכסא מניקור מעוצב למבנה הגוף הוא הרגלית המיועדת לטיפול. כאשר הרגל מונחת על משטח מורים הלקוחה נהנית מאווירת טיפול מקצועית, והמטפל נהנה מזווית נוחה המאפשרת לבצע את הטיפול בצורה מקצועית. מחד, הנגישות לכל חלק ברגל הוא מהותי בטיפול הפדיקור, ומאידך נדרשת אחיזה יציבה ונוחה, מעצם העובדה כי המטפל עושה פעמים רבות שימוש בכלים חדים, על מנת לנקות את הרגל מחלקי עור עודפים, או לעבוד סביב אזורים בעייתיים בכף הרגל.

כרית נוחה לישיבה ממושכת

עוד אספקט חשוב בבחירה של כיסאות מניקור הוא בחירת כסא עם מושב נוח וכרית התומכת בגופו של המטופל בזמן הפדיקור. כסא פדיקור הכולל כרית נוחה, מאפשרת למטופל לשבת לאורך הטיפול כולו מבלי לנוע בחוסר נוחות, או לגרום לתופעה של רעידות ברגליים. ישיבה על כסאות עם משענת גב נוחה, בצירוף הכרית, הופכות את הטיפול לפינוק של ממש עד לסיומו. הרגלית, המתכווננת בצורה מקצועית לגובה הנכון עבור כל מטפל ומטופל, כמו גם למבנה ומשקל הרגל, מאפשרת התאמה אישית לטיפול רגליים מפנק.

עיצוב חדשני המתאים ללוק הכללי של מכון הטיפולים

אספקט נוסף של בחירת כסא פדיקור הוא כיצד עיצובו ישתלב בעיצוב סלון היופי שלכם? גם אם אזור הטיפולים מכוסה בוילון, עדיין נרצה לבחור כסא מעוצב בצורה מודרנית, בעל מראה חדשני ונקי, המשדר כי סביבת העבודה שלכם סטרילית ומקצועית. בחירה של כסא בעל מראה יוקרתי, המעניקה אווירה של ספא מפנק, יכולה להיות ההבדל בין לקוחות מזדמנים המגיעים פעם אחת לסלון ולא שבים, לבין לקוחות החוזרים למקום שוב ושוב לקבלת טיפולים משלימים נוספים.

 

Image result for ‫leblon כיסא פדיקור‬‎

ניצול מירבי של השטח באמצעות כסא המשולב במגירות ותאי אחסון

ציוד הפדיקור בו אתם עושים שימוש יכול להיות חשוף לעיני כל על גבי שולחן הטיפולים, או מדפים יעודיים – או שתוכלו לחסוך מקום ולנצל בצורה מקסימלית את שטח הטיפולים באמצעות מגירות נשלפות ושטחי אחסון הנמצאים מתחת לכסא עצמו. כך, לעתים תוכלו להוסיף עוד עמדה או שתיים של טיפולים, לימי החג או סופי השבוע בהם חדר הטיפולים עמוס לקוחות.

שילוב של שטח אחסון מתחת לכסא גם מאפשר עבודה יעילה של המטפל המרוכז בכל לקוח, ואינו צריך להסתובב ברחבי החדר על מנת להגיע לציוד במיקום מרוחק. הציוד הוא סטרילי ומותאם לכל עמדה, ומעניק ללקוח תחושה של טיפול אישי.

שולחן מניקור משולב בשולחן הפדיקור

לקוחות רבים מגיעים לטיפול מניקור-פדיקור משולב. כסא פדיקור מקצועי כולל בתוכו גם שולחן טיפולי מניקור אותו ניתן להסיר בעת הצורך, או לשנות את הזווית בהתאם לצורך. השולחן, המשולב בשקעים המותאמים לכלי הטיפול השונים, ולציוד הנדרש מאפשר למטפל לעבור במהירות מטיפול מניקור ולפדיקור וההיפך. רגליות הנמצאות בתחתית הכסא מאפשרות ניידות מירבית מחלק אחד של החדר למשנהו – ומעניקות גמישות מקסימלית בשינוי עיצוב החלל בהתאם לכמות הלקוחות במקום, ולסוגי הטיפולים הנדרשים.

 

הוסף תגובה חדשה