התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

לא רק לנשים

לא עוד קוקו! איך להשאיר את השיער שלך יפה ועכשווי
מאת: מערכת ILUSA | פורסם: 31.01.2018 00:20
מי שגר בישראל אמנם נהנה ממסלולי טבע מגוונים, אקלים נוח ותנאים אידיאליים לטיולי משפחות, אבל יש דברים שאפשר לראות רק בחו"ל. אחד מהם הוא מפל מים שנוצר כי

מראה השיער משפיע באופן ישיר על החזות, על הביטחון העצמי ועל הדימוי אז אין סיבה שתמשיכי לצאת מהבית רק עם קוקו. רגע לפני שאת גוזרת את השיער מרוב תחושת מיאוס – הנה כמה הצעות לתסרוקות מעניינות וקלילות

קוקו לא סתם הפך לתסרוקת הכי פופולארית בעולם. קל לעשות אותו, אפשר לצאת איתו מהבית לכל אירוע וניתן לאלתר אותו בזמן שעומדים בפקק בדרך לעבודה. הבעיה היא שמי שעושה יותר מדי קוקו בשיער עלולה להרגיש תחושת מיאוס. בהינתן שהתסרוקת חשובה לא פחות מהבגדים והאיפור, אין באמת סיבה להיתקע על קוקו ויש המון דרכים אחרות להשאיר את מראה השיער יפה ועכשווי.

הכי חשוב למצוא תסרוקת שבעזרתה תוכלי להרגיש בטוחה בעצמך. התסרוקת צריכה להיות גם נאה וגם נוחה, לא להגביל אותך בשום צורה ובאופן כללי להחמיא למבנה הגוף ותווי הפנים.

לגזור, להצמיד ולגלגל: תסרוקות ליום ולערב

אפשר להתחיל את רשימת התסרוקות שאת חייבת להכיר עם הגרסה הצרפתית של הצמה. בשביל להשיג מראה של צמה צרפתית משוחררת, תצטרכי לרסס את השיער במעט תרסיס שיעניק לו נפח. במידה והחלק הקדמי של שיערך קצר יותר מכל השאר, אספי וקפלי אותו לתוך סיכה בקדמת הראש כדי שהוא לא יפריע.

אספי קווצת שיער גדולה במרכז הראש והתחילי לסרק מהצד הפנימי אבל בכיוון הפוך מהרגיל. אחרי שהשיער יקבל עוד קצת נפח, קחי שתי קצוות שיער עבות שמקיפות את האזור הנפוח וקלעי את הצמה. תוך כדי קליעת הצמה הצרפתית תוכלי לקחת את השיער הצידה ולקלוע אותו לצד. לאחר סיום הקליעה מתחי את הצמה על ידי האצבעות, פזרי את שיער הפוני שהיה כלוא בסיכה, סרקי אותו בעדינות ומשכי לאחור כדי שיתמזג עם המראה הכללי.

מעדיפה תסרוקת יוקרתית יותר לאירוע ערב אלגנטי? בשבילך כנראה המציאו את הפפיון. אספי את השיער לקוקו גבוה, העבירי את הקצוות קדימה ואספי אותן בגומייה חזקה. הפרידי את הלולאה לשני חלקים שישמשו כשני צדי הפפיון, קחי את קצוות השיער שממוקמת בקדמת הראש ומשכי אותה אחורה אל מרכז הפפיון ולאחר מכן לפפי סביב הגומייה. השתמשי בסיכות סבתא כדי להדק את השיער וכך תשמרי על התסרוקת יציבה גם כאשר תשתוללי על רחבת הריקודים.

התאהבת בשיער? הפכי את זה למקצוע

הרבה נשים מחליטות בגיל מסוים על הסבת קריירה והופכות את התחביב שלהן לתסרוקות למקצוע אמיתי. הן עושות את זה בזכות היתרונות של קורס תסרוקות והערך הפרקטי שלו.

גם את יכולה להחליט ביום בהיר אחד להתחיל קריירה בתחום של עיצוב שיער. בחרי את הקורס שמתאים לך, היחשפי לרעיונות חדשים ואל תתביישי להתנסות. חוץ מזה, יכול להיות שאחרי כמה שיעורים תגלי שזה הייעוד שלך בחיים.

 

הוסף תגובה חדשה