התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

לא רק לנשים

בשביל להיות יפה לא צריך לפשוט את הרגל
מאת: מערכת ILUSA | פורסם: 27.02.2018 09:46
השילוב הקסום בין מחיר ואיכות יכול לעזור לך למצוא מוצרי טיפוח מעולים בלי לחרוג מהתקציב. אפשר בהחלט למצוא איפור במחיר נוח, ובאיכות גבוהה.הנה המדריך המלא

השילוב הקסום בין מחיר ואיכות יכול לעזור לך למצוא מוצרי טיפוח מעולים בלי לחרוג מהתקציב. החל מהתאמה אישית, דרך השוואת מרכיבים פעילים ועד מבצעים והטבות – הנה המדריך המלא

מוצרי איפור הם חלק חשוב בשגרת הטיפוח של נשים בכל הגילאים. הבעיה היא שרוב הנשים מוצאות את עצמן חורגות מתוך מסגרת התקציב של התא המשפחתי כאשר הן רוצות לרענן את המלתחה, בעיקר בגלל שהן לא יודעות איך לבחור את המוצרים שמתאימים להן. בנוסף, התחרות בין חברות הקוסמטיקה והאיפור לא תמיד מנוצלת על ידי נשים מטופחות ולא כולן מצליחות לעקוב אחר השינויים בענף.

הדבר הכי חשוב בענף הקוסמטיקה הוא התאמה אישית. מוצרי איפור וטיפוח שמתאימים לחברות שלך לא בהכרח יתאימו לך, אז אין טעם לתת אמון עיוור בהמלצות שלהן. מי שלא משתמשת במוצרי איפור שמתאימים למבנה הפנים שלה, לסוג העור ולטעם האישי פשוט תמצא את עצמה מבזבזת מאות שקלים בחודש לחינם. מנגד, התאמה מדויקת תאפשר לך להתאפר בלי לפשוט את הרגל ולהשיג מראה מטופח במהירות וביעילות.

איזה מוצרי איפור מתאימים לכל כיס?

ביקור תקופתי במכון קוסמטיקה יכול לסייע להתאמה אישית של מוצרי איפור. באותה הזדמנות אפשר לשאול על מותגים חדשים, מוצרים אלטרנטיביים ותכשירים שמבצעים כמה פעולות בעת ובעונה אחת, כמו למשל מים מיסלריים או קרם פנים עם לחות לעור.

אין מוצר איפור אחד שמתאים לכולן ופערי המחירים עשויים להגיע לעשרות אחוזים. לפיכך, הדרך הכי טובה להשוות בין המוצרים היא על פי הניסיון האישי. אפשר לרכוש תכשיר טיפוח של חברה מסוימת ולהתנסות איתו למשך תקופה קצרה, ולאחר מכן להחליט האם להמשיך עם תכשירי טיפוח בעל מרכיבים פעילים דומים. במידה ומחליטים שלא, ניתן  לעבור לתכשירים אחרים ולהשוות בין התוצאות.

הכל מתחיל בעטיפת המוצר

נשים לומדות עם הזמן לאמץ שגרת טיפוח שעולה בקנה אחד עם ההעדפות והטעם האישי שלהן. במקביל, רצוי לפתח מיומנות של השוואה בין מוצרי טיפוח לפי המפרט ורשימת המרכיבים הפעילים. כך אפשר לדעת עד כמה מייק אפ מסוים הוא איכותי עוד לפני שיוצאים מהחנות, והאם באמת שווה להשקיע מאות שקלים ברכישת מסקרה ספציפית.

יצרני הקוסמטיקה הגדולים מקפידים לפרט את רשימת הרכיבים הפעילים על גבי עטיפת המוצר. מי שרוצה להשקיע יכולה להכין שיעורי בית בעזרת מידע שמופיע באתרי האינטרנט, פורומים מקצועיים וטיפים מהרשתות החברתיות. במקביל, ניתן לשמוע חוות דעת מחברות וקרובות משפחה ולהישאר עם אצבע על הדופק לגבי פתרונות טיפוח חדשים.

לבסוף, מבצעים תקופתיים ברשתות הפארם והטיפוח גם הם יאפשרו לך לקנות מוצרים איכותיים בלי לחרוג מהתקציב. בשביל זה את צריכה לדעת מה המחיר המקובל בענף על המוצרים הפופולאריים ולפעול מהר כדי לנצל הנחות והטבות.

 

הוסף תגובה חדשה