התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

לא רק לנשים

כל השיטות שיעשו לך עיניים מושלמות
מאת: מערכת ILUSA | פורסם: 10.05.2019 11:02
האופן שבו תבחרי לעצב, לאפר ולטפח את האזור בפנים שמסביב לעיניים ישפיע על כל המראה שלך. רוצה לעשות את זה בצורה נכונה? הנה כמה שיטות שכדאי לך להכיר

 

צבע העיניים הוא לא היחיד שקובע את מראה הפנים. ההוכחה הכי טובה לכך היא מגוון רחב של מוצרי טיפוח ואיפור שמתמקדים באזור מסביב לעיניים, ומשיגים תוצאות שמשפיעות על כל המראה שלך. בנוסף, יש כיום שיטות מגוונות להשיג מראה של עיניים מושלמות וגם מוצרי טיפוח עם תכונות בריאותיות.

הסוד הוא לבחור שיטת עיצוב, איפור וטיפוח שמחמיאה לצורת העיניים ולגוון העור. אם את עוד לא יודעת איך לעשות את זה, יש כמה שיטות שכדאי לך להכיר:

1. השתמשי במסקרה טובה

הדרך הכי נוחה לפתוח את הריסים ולעצב את האזור שסביב העיניים היא להשתמש במסקרה טובה. מסקרה יכולה לשמש אותך לאיפור קליל ומהיר כשאת לחוצה בזמן, לעמוד לרשותך באמצע יום עבודה אחרי שהאיפור קצת נמרח וגם להציל אותך באירועים וערבי בילוי עם החברות. כל שעלייך לעשות הוא להשקיע בבחירת מסקרה טובה ולשמור אותה קרוב בתיק.

2. שלבי צלליות בגוונים שונים

צלליות נתפסות על ידי נשים רבות כפריט איפור שאינו חובה, אך זו טעות: לצלליות יש השפעה גדולה על מראה עיניים והפנים ולעיתים קרובות הן נותנות את הטון גם לשאר מוצרי הטיפוח. אם את רוצה להשיג מראה של עיניים מושלמות, תוכלי לעשות זאת בקלות עם צלליות בגוונים שונים. התאימי את הצלליות ללוק ובדקי איזו מהן הכי מחמיאה לך.

3. אל תשכחי את הגבות

סגנון הגבות צריך להתאים למבנה הפנים והרוחב שלהן חייב להיות בפרופורציות מתאימות לגודל הפנים. מבחינה קונקרטית, זה אומר שנשים עם מבנה פנים קטן צריכות גבות דקות, בעוד בעלות מבנה פנים גדול יעדיפו גבות עבות. אם תעשי זאת נכון, תוכלי להשיג את התשתית המתאימה עבור שאר שלבי האיפור והטיפוח.

4. השתמשי בקונסילר

מריחה עדינה של קונסילר בחלק העור שמתחת לעיניים יסתיר את העייפות ואת השקיות ששכל הנראה מטרידות אותך. הטעות הנפוצה בהקשר הזה היא לנסות להשיג את אותה מטרה עם שכבות איפור רבות, אך בדרך כלל זה רק גורם לשקיות לבלוט עוד יותר. בנוסף, כדאי להשתמש כל לילה בקרם לחות סביב העיניים ולשתות הרבה מים כטיפול מונע.

5. אל תתפשרי על מסיר איפור

האמת שבשביל להגיע למראה של עיניים מושלמות ייתכן ותצטרכי לעשות כמה שינויים גורפים יותר בשגרת הטיפוח שלך. בין היתר, מומלץ להשקיע במסיר איפור ולהשתמש רק בו כדי להוריד את האיפור הכבד לפני שמנקים את הפנים. אם עד היום התרגלת להסתפק במים חמים בלבד, הרי שממחר כדאי לך לעבור למסיר איפור ולהשיג תוצאות טובות ובריאות יותר.

 

הוסף תגובה חדשה