התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סן דייגו - חדשות

הלו, מי עונה בשמכם לטלפון?
שרות ILUSA | פורסם: 01.05.2013 23:28
הרעיון פשוט וכבר הוכיח עצמו ככלי שיווקי ראשון במעלה: כשמישהו מתקשר לעסק שלך - תמיד, 24 שעות ביממה, יענה לו קול אנוֹש, בנאדם, מזכירתך או הפקידה שלך

Global Messaging Network

הרעיון קיים מאז שהומצא הטלפון וכבר הוכיח עצמו, בזמנים טובים וטובים-פחות, ככלי שיווקי ראשון במעלה: כשמישהו מתקשר לעסק שלך - תמיד, 24 שעות ביממה, יענה לו קול אנוֹש, בנאדם ממש; מזכירתך או פקידת הקבלה שלך. תמיד היא תישמע רעננה ואסרטיבית, וכך לא תחמיץ שום הזדמנות ואף לא לקוח אחד.

מחקר שנערך בארצות הברית מצא, שלמעלה מ-80% מהצרכנים הנענים ע"י מזכירה אלקטרונית כשהם מתקשרים לקבלת שירות או לרכישת מוצר, ינתקו את השיחה מבלי להשאיר הודעה. רק 20% מהם ינסו להתקשרו שנית, במועד אחר.

כאשר אפשר לקבל את השירות הקולי 24/7 במחיר של 2.66 $ ליום - מי בעצם, במצב הכלכלי הנוכחי, צריך בכלל מזכירה או פקידת קבלה פרטית במישרה מלאה, שממילא מכסה מכסימום 8 שעות ביממה, פחות הפסקת צהרים ופחות זמן עשרות שיחות פרטיות?

Global Messaging Network, כשמה, היא חברה גלובאלית, המעניקה שירותי מענה קוליים באנגלית ובספרדית בכל העולם (כל השיחות נענות מארה"ב!). רוב לקוחות החברה, שנשארים עמה שנים, הם עסקים קטנים ובינוניים, אך גם יותר ויותר עסקים גדולים מעדיפים לחסוף בשירותי המענה והמזכירוּת שלהם - ולנצל את המחיר חסר התחרות שמציעה Global Messaging Network.

בסקר שערכה החברה בין לקוחותיה נמצא, כי החסכון הממוצע בשעות עבודה לעסק המשתמש בשירותיה הוא מינימום 1,000 $ בחודש. במקביל דיווחו לקוחות על עלייה של כ-30% בכמות הפונים לחברה; ככה זה כשנותנים מענה קולי גם מחוץ לשעות העבודה.

Global Messaging Network

Global Messaging Network

פחות ממחיר כוס קפה ב"סטארבקס"

אינסוף יתרונות לשימוש בשיטה זו כדי לנהל ולשלוט על הביזנס מסביב לשעון. המשיבה המקצועית תמיד סבלנית ונעימת דיבור, תשפר את דימוי העסק שלך. שיחת הטלפון אליך תיענה במהירות - אנשים לא יצטרכו לחכות לך, או למזכירתך, על הקו.
    
ככל שהשירות סטנדרטי וזול, Global Messaging Network בנויה גם לספק שירותי תקשורת מיוחדים המותאמים ספיציפית ללקוחות בעלי צרכים ייחודיים, והיא מתגאה בציוד וביכולות הטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום התקשורת הקולית.

אין פלא שלקוחות רבים ממליצים עליהם: מבעל חנות הבגדים Clothes Heaven ועד בעל חברת הקבלנוּת Protech Construction. (קיראו עוד המלצות)

כשם שב-Global Messaging Network ישיבו מיד לכל פנייה לעסק שלך, כך גם הם יענו מיד לכל שאלה או בקשה שלך בטלפון: 800-244-4334. אפשר להירשם לשירות בקלות - גם בטלפון וגם און-ליין.

בפחות ממחיר כוס קפה ב"סטארבקס" - תוכל להחזיק לעצמך כל יום שלוש מזכירות שיענו לטלפון שלך מסביב לשעון.

חיזרו לעמוד הבית של המוסף "ישראלים באמריקה"

חיזרו לעמוד הבית של המוסף "סגנון חיים" - בריאות, צרכנות, יחסים, הורות

עיברו לעמוד הראשי

הכירו את המדור "לא רק לגברים" - רכב, אופנועים, בדיחות, חידושים טכנולוגיים ועוד

הוסף תגובה חדשה

Filtered HTML

  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • תגיות HTML מותרות: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
יש להקליד את האותיות/מספרים שבתמונה.