התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ארועים - קוראים בספר

יוצא לחופשי: הישראלי היחיד שכתב ספר עם רוברט שמין עוזר לכולנו לגלות איך לצאת ל-100 ימי חופש בשנה
מאת: אור לאור שטרן | פורסם: 23.07.2018 10:08
חייבים לעבוד 24/7? מסתבר שאפשר גם אחרת. ברק פזטל (ישראלי משלנו) ורוברט שמין גורו הנדל"ן מגלים לנו דרך אחרת

 

לפני כשנתיים עשה ברק פזטל (46) היסטוריה כשהפך לישראלי הראשון שהוציא ספר עם גורו הנדל"ן רוברט שמין. הספר אינו עוסק בנבכי עולם הנדל"ן בארה"ב, אלא דווקא בדרך לצאת לחופשי ולמצוא 100 ימים בשנה בהם אינו חייב לקום עם שעון מעורר ולרוץ למשרד עד הערב. כעת, לאחר שהגשים בעצמו את החלום – הוא מסייע לאחרים לצאת לחופשי בעצמם. תפסנו את ברק לראיון קצרצר להכיר את השיטה...

100 ימי חופשה בשנה, נשמע כמו חלום. איך באמצעות ספר אחד אתה מצליח לעזור לאנשים שעובדים 330 ימים בשנה לעשות זאת?

"זה מדריך וספר תובנות שיכול לעזור לכל אדם ובכל מצב להגשים את חלומותיו, תוך יצירת איזון בין חיי המשפחה, התחביבים והפרנסה, ולעזור לשפר מהותית את הפרנסה כבר מגיל צעיר"

למי נועד הספר – לצעירים או למבוגרים?

"למעשה... לכל מי שרוצה לעשות שינוי בחיים", הוא אומר ומרחיב, "מי שרוצה לייעל את הכלכלה של המשפחה או העסק שלו ולהרוויח יותר, כל מי שמרגיש שהזמן בורח לו בין האצבעות ומפספס את החיים או מרגיש שיש לו חלומות ומחפש דרך להגשים אותם".

על פי פזטל, לא מדובר רק בכסף, אלא בשכבות עמוקות יותר: "הספר מתאים גם למי שרוצה להתחבר למהות הפנימית שלו ולפרק את הקליפות, רוצה לתרום לחברה ולהפוך את העולם שלנו לטוב יותר, ומוכן להשקיע את הזמן והאנרגיה כדי להגיע לתוצאות".

ניסיון

 

קרדיט: צולם ע"י דודי צזנה
 

אתה חושב שהספר מתאים לכולם, כרגע?

"יש זמן נכון לכל אחד", מסביר פזטל, "הספר אינו מתאים לכולם. יש משפט שאני אוהב – 'כשהתלמיד מוכן, המורה מופיע'. אם התלמיד אינו מוכן, קרי טוב לו עם חייו כפי שהם – הספר לא מתאים. אם חייו אינם מרגשים אותו, או שהוא מרגיש תקוע כלכלית אבל מפחד לעשות שינוי ומתנגד לשינוי – הספר אינו מתאים בעיתוי הנוכחי, וייתכן שהמציאות תשתנה בעתיד ואז הספר יתאים יותר".

"חשוב לדעת כי הספר אינו מתאים ואף עשוי לעשות נזק בעיתוי הנוכחי למי שחושב שכבר למד הכל, לא מוכן לעשות שינוי, מגן על עולם האמונות הקיים שלו, לא מוכן להשקיע זמן וללמוד לייעל את הכלכלה של המשפחה או העסק שלו, או מחפש פתרונות מהירים לעשיית כסף".

אז למה רק 100 ימי חופש בשנה, ולא 365?

"מהניסיון שלי, איזון בין משמעות, תחביבים, פרנסה ומשפחה הוא חשוב. עבורי, יותר מדי ימי חופשה אינם עושים טוב ופוגעים באיזון האישי שלי. יש אנשים שלהם זה יתאים, לי פחות. הספר הזה נכתב במקור עבורי..."

הספר נכתב לפני שנתיים, אבל רק עכשיו מתחיל לפרוץ באמת. מה קרה בחייך מאז שנולד הספר?

"עד כה הוא הושק בשקט יחסית, על מנת שאוכל לשכלל את השיטה ולקבל עליה משוב מהקוראים, וגם בעקבות משבר אישי שעברתי כאשר חבר קרוב נפטר ממחלת הסרטן. עברו שנתיים מאז שהושקה המהדורה הראשונה של הספר, ומאז הוא נרכש או הורד על ידי יותר מ – 10,000 אנשים בגרסה הדיגיטלית בעברית, וגם תורגם לאנגלית והושק בדצמבר האחרון. כבר היו אלפי רכישות. השיטה המשיכה להתפתח ותורגלה על ידי ועל ידי תלמידים, חברים, בני משפחה וכמובן קוראי הספר".

וגם באנגלית...

שמענו שהשיטה שפיתחת עזרה לתלמידים להגיע להצלחה כלכלית בשנתיים האחרונות. תן לנו כמה דוגמאות לכך.

"יש לא מעט דוגמאות. אני יכול לציין, לדוגמה, את המורה לגיטרה שניסה את השיטה המתוארת בספר, והיום מרוויח X6, ומוצא לא מעט זמן גם לתחביבים וגם ליצירת אלבום נוסף שיהיה אחד הלהיטים החמים השנה או בשנה הבאה".

"דוגמה נוספת היא של חבר טוב שעזב עבודה כשכיר בתחום הנדל"ן בארה"ב כדי להיות עצמאי ולעבור בצורה מואצת לאורח חיים של 100 ימי חופש בשנה, תוך שהוא עובר בקרה צמודה שלי. לי לא היה מנטור שליווה אותי בתהליך המעבר לעצמאות שלי, ואני שמח להעביר לו את הידע ומשוכנע שהוא יעביר אותו לעוד הרבה מאד אנשים בימי חייו".

"הדוגמה השלישית היא מאמן הכושר האישי שלי. הוא עזב עבודה כשכיר כדי להקים עסק עצמאי בתחום אימון הכושר כי הושפע מאד מהספר. אני מאמין שתוך זמן קצר הוא יכפיל את ההכנסה שהייתה לו כשכיר, יעבוד רק במה שהוא אוהב ועם תלמידים שהוא הכי נהנה להיות איתם – וגם יפחית משמעותית את כמות שעות העבודה שלו".

אני מקבל המון פידבקים מצויינים מקוראים בשפה העברית והאנגלית על השינוי שהספר תרם לחיים שלהם, ואני משוכנע שזו ריצת מרתון שבמסגרתה אקבל עוד המון פידבקים חיוביים – והשיטה תמשיך ותשתפר.

סקרנים לגלות את השיטה?

ברק פזטל ורוברט שמין מעניקים צ'ופר מיוחד לקוראי IsraeliLifeUSA . קוראים שישלחו תמונה עם הספר החדש – "100 ימי חופש בשנה" (אם בארה"ב ואם בישראל) יוכלו לקבל פרטי כניסה לקורס מיוחד בוידיאו של ברק פזטל ורוברט שמין. הרשמו עכשיו באתר הזה והשיבו למייל שתקבלו "נרשמתי דרך מבצע IsraelilifeUSA"

הוסף תגובה חדשה