התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ארועים - שומעים מוסיקה

מסיבת סוף העונה של ישראלי לוס אנג'לס
שרות IAC; צילם: אברהם ג'וזף פאל | פורסם: 07.06.2015 20:59
ארגון הישראלים האמריקאים IAC / סניף אל.איי חתם את פרויקט ערבי "שלישי ישראלי״ דווקא במוצ"ש, עם הופעה בלתי נשכחת של הכוכב הראל סקעת

הראל סקעת בהופעה בלוס אנג'לס

הפרויקט "שלישי ישראלי", שרץ מזה כשנה בלוס אנג'לס, חתם שורה של הופעות וערבי תרבות מוצלחים שהתקיימו במהלך השנה האחרונה, במסיבת סוף העונה (שהתקיימה דווקא במוצ"ש), בכיכובו של הזמר הישראלי  הפופולארי הראל סקעת.

האירוע, שהתקיים בחסות ארגון הישראלים האמריקאים IAC, נערך בפני אולם מלא במועדון-מסעדה H.O.M.E שבבוורלי הילס.

קהל חם ומחבק של מאות ישראלים קיבל את פניו של הזמר שכבש את לב הישראלים ב"כוכב נולד 2", שבר את ליבם כשהפסיד בגמר הדרמטי - והמשיך בסערה מוסיקאלית עם 3 אלבומי זהב (האחרון שבהם "ושוב מאושר") וסערה אישית עם יציאה גאה מהארון וחיים בזוגיות עם גבר.

הראל סקעת בהופעה בלוס אנג'לס

למרות המקום המלא מפה לפה, נוצרה תחושת אינטימיות בין הזמר המוכשר בן ה-34 לקהל, שהכיר ונע לצלילי כל להיטיו - ״הנני כאן״, "ואת", "כל הציפורים", "אם הוא יילך", "כמה עוד אפשר", ועד להיטי אלבומיו האחרונים "תהיה לי אהבה", "המאה ה-21", "כמה עוד דרכים" וביצוע עוצמתי ומרגש של "שלכת".

את הערב פתחה מנכ"לית IAC בלוס אנג'לס, דקלה קדוש, ולאחר הופעת חימום עלה סקעת לבמה - מחוייך ולא מתבייש בהתרגשותו; זו הופעתו השנייה בפני ישראלי לוס אנג'לס. והוא מייד הרגיש בבית, בידיים טובות, 'חתך' מהבמה אל הקהל וניהל איתו דיאלוג, כשהוא מספר בין היתר על אחותו שעברה לחיות בניו יורק וכמה שהוא מקווה שזה יהיה זמני. 

לאחר המופע אמר הראל שהרגיש כמו ב... הופעה בישראל. "הקהל היה מקסים ומחבק, אמן לא יכול לצפות ליותר מזה", סיכם הכוכב הישראלי. 

לפני שישוב לארץ, עוצר סקעת בדאלאס שבטקסס להופעה בפני ישראלי המקום.

ואנחנו נחכה לספטמבר: אחרי החגים תפתח עונה חדשה של ערבי ״שלישי ישראלי״, שימשיכו להביא לישראלי לוס אנג'לס מכל הטוב והכשרון של ישראל.

לכל הכתבות החדשות

הוסף תגובה חדשה