התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ארועים - שומעים מוסיקה

רדיו חזק לישראלים בארה״ב: 3 האפליקציות שיחברו אתכם לישראל
שרות ILUSA | פורסם: 13.07.2016 20:55
אם הפלייליסט שלכם כבר מיצה את עצמו ואתם מחפשים לגלות מוזיקה ישראלית חדשה – סקרנו עבורכם 3 אפליקציות רדיו מיוחדות לישראלים באמריקה להאזנה מכל מקום

הסמארטפון נמצא איתנו כבר בכל מקום, אנחנו פונים אליו בניסיון לפתור את רוב הדרישות היומיומיות שלנו, וביניהן גם האזנה למוזיקה דרך שלל אפליקציות הקיימות בשוק. אם הפלייליסט שלכם כבר מיצה את עצמו ואתם מחפשים לגלות מוזיקה ישראלית חדשה – סקרנו עבורכם 3 אפליקציות רדיו להאזנה בדרך לעבודה, בהליכה, בנסיעה, מכל מקום שאתם נמצאים.

RLive

אפליקציה מעולה המאגדת את כל תחנות הרדיו בישראל. בניגוד לאפליקציות רדיו אחרות, הכוללות רק מספר תחנות ישראליות מצומצם, RLive כוללת את מגוון תחנות הרדיו הישראליות הגדול ביותר ובנוסף ניתן להאזין באמצעותה לתחנותרדיו נוספות מרחבי העולם.

בונוס: בגירסה של RLive לאנדרואיד ניתן לכוון שעון מעורר, שיעיר אתכם עם התחנה אהובה עליכם וגרסת האייפון הכוללת תמיכה ב-Apple Watch.

מחיר: חינם. זמין באתר RLive.

IOS 


https://itunes.apple.com/il/app/rdyw-wnlyyn-radio-live-rlive/id451252423?mt=8

אנדרואיד

https://ugft.app.link/download-rlive

ווינדוס-פון 
 

https://www.microsoft.com/en-us/store/apps/rlive/9wzdncrdj3h5

World FM Radio

אפליקציית רדיו המאפשרת להאזין לתחנות רדיו על פי מדינה ברחבי העולם. מסך הפתיחה הראשוני מציג 500 תחנות רדיו המובילות לפי סדר הפופולאריות שלהן. ניתן לבצע סינון של תחנות לפי מדינה, שפה, ז'אנר ועוד. שימוש בפילטר התחנות מציג באופן מיידי רשימת תחנות מעודכנת לפי בחירתכם.

מחיר: חינם

זמין לאנדרואיד: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mws.worldfmradio

TuneIn

קשה שלא להכיר את האפליקציה הזו, אפשר למצוא בה מעל 50,000 תחנות רדיו מכל העולם המוצגות על פי העדפותיו של המשתמש והיא כוללת תחנות רדיו מקומיות מישראל. אפשרויות הבחירה מרגישות אינסופיות, אבל למרות הקלות במציאת תחנות גם קל ללכת לאיבוד מאפשרויות הבחירה.

מחיר: חינם

זמין לאנדרואיד: https://play.google.com/store/apps/details?id=tunein.player

IOS

https://itunes.apple.com/us/app/tunein-radio/id418987775?mt=8


לכל הכתבות החדשות

צילום הרדיו הישן: Photo by sippakorn / freedigitalphotos.net/

הוסף תגובה חדשה