התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ארועים - שומעים מוסיקה

אל תפספסו: רגב הוד מגיע לעשות שמח בניו יורק ב-31.12.16
מאת: אור לאור שטרן | פורסם: 24.12.2016 18:35
שנת 2016 מסתיימת בניו יורק בחפלת חנוכה בהשתתפות הזמר המצליח רגב הוד שמגיע היישר מתל אביב, סטאנד אפ של אסף יצחקי וDJ יוני דביר. יהיה מזרחי. יהיה שמח!

 


 

לאחר שמונה אלבומים מצליחים, ואלבום תשיעי בדרך רגב הוד מגיע לחפלה מזרחית בניו יורק, חמוש בחברי להקה מקומיים מהתפוח הגדול. כל הטוב הזה קורה במסיבת חנוכה אקטיבית ב-31.12.16 שמארגן המפיק יוני דביר, ומשלבת הופעות סטנד אפ של אסף יצחקי, ומסיבת ריקודים עד השעות הקטנות של הלילה כשעל עמדת הדי-ג'יי אמון יוני דביר עצמו. תפסנו את הוד כמה ימים לפני שעלה על המטוס בדרך אלינו לראיון טלפוני קצרצר במיוחד ל Israeli Life USA.

רגב כבר לא מרגיש פרפרים בבטן כשהוא טס להופיע באמריקה. אחרי מספר הופעות בארה"ב, בין השאר במסיבת פורים, ועוד סיבובי הופעות נוספים בפני קהל ישראלי מחבק בצרפת, הולנד, טורקיה והיד עוד נטויה.

נו רגב, מתרגש להופיע אצלנו שוב?

"ההופעות בפני קהל ישראלי בעולם הן שונות, רוויות ברגש, משהו בניצוץ הישראלי שנמצא כשמופיעים בפני קהל מעבר לים. המוזיקה הישראלית הים-תיכונית מחברת את כולם. בהופעות ברחבי העולם זה קצת שונה. במיוחד בהופעה באמריקה, אני לא עולה ישר לבמה. אני מתחכך בקהל, מצטלם, מחבק, שומע על החוויות של הישראלים". גם כשהוא עולה לבמה בארה"ב זה אחרת - "הופעות שמוגדרות כשעה, ממשיכות הרבה יותר. הקהל רוצה עוד - ואני שמח לתת. אני יודע שבאמריקה לא כל יום יוצא להתחבר מקרוב למוזיקה הים-תיכונית האותנטית".

הילד הטוב של המוזיקה הים-תיכונית

הוד מספר לנו על ההתחלה. את הקשר ההדוק עם המוזיקה התחיל בגיל 12, בגיל 19 כבר שחרר את האלבום הראשון. אך הדרך לא הייתה קלה - כשהתחיל לנגן ולשיר, ולהתחבר לחיי המוזיקה בתל אביב אביו התנגד. חיי הבוהמה בארץ, במיוחד בזמר המזרחי, לוו  בחיי פורענות שאפפו את חיי הלילה, ומוסיף "אבא לא רצה שאהיה חלק מכל זה… עם השנים הוא ראה שאני נמצא בעולם הזה רק בגלל המוזיקה. משמח אנשים. מוציא אלבום אחרי אלבום. לא מעשן, לא נוגע בסמים, לא נסחף לפן השלישי של עולם המוזיקה".

יוני דביר, שהכיר את רגב לאורך הזמן, מספר לנו שהשנים לא שינו את רגב. שבניגוד לאמנים רבים אחרים שחוגגים בלילה, וישנים עד הצהרים ביום, רגב, גם אחרי שמונה אלבומים והמון אהבה מהקהל נשאר הילד הטוב של המוזיקה הים-תיכונית. קם מוקדם, מתחיל יום של מוזיקה.

שנים של יצירה

 

הוד מביא איתו לאמריקה שנים רבות של יצירה מוזיקלית אהובה. נשוי ואב לשתי בנות (הקטנה כמעט בת שנה). הצעת הנישואין לאשתו הלן, החלה עם הלהיט האהוב פרי עטו - "התנשאי לי". כנראה שזה עבד. השניים נישאו לפני כחמש שנים, ותחזקו זוגיות אוהבת תחת עיני המצלמות.

 

התינשאי לי - השיר הראשי מתוך האלבום הנושא את אותו השם.

רגב הוד התינשאי לי Regev Hod


 

שירים נוספים המייצגים את הרפרטואר העשיר של רגב הוד הם "קרוב אליך", רק אלוהים יודע", יא חביבתי" ורבים נוספים. אז קצת לפני שהוד מגיע אלינו, אספנו עבורכם  את השירים האהובים - כדי שתוכלו ללמוד בעל פה.

 

רגב הוד- קרוב אלייך


 

רגב הוד-יחביבתי


 

רגב הוד רק אלוהים יודע ♫ (אודיו)


 

 

 

רוצים לקבל פרטים נוספים על מסיבת NEW YEAR  HANUKKAH ב 31.12.16?

לקנות כרטיסים במחיר מוזל?

צפו במודעת המופע מטה, או חייגו ליוני דביר 917-370-2877

 

 

 

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה