התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ארועים - שומעים מוסיקה

5 אפליקציות לחובבי מוזיקה
מאת: מערכת ILUSA | פורסם: 11.07.2019 06:58
מתים על מוזיקה או רוצים לייצר מוזיקה איכותית בעצמכם? אספנו עבורכם חמש אפליקציות נפלאות שממלאות את היום בצלילים חדשים.

מזמזמים ומוצאים את השיר שלכם

יש שיר שהפזמון שלו תקוע לכם בראש כבר שבוע ואתם לא מצליחים למצוא אותו? אם התמזל מזלכם לשמוע אותו ברדיו תוכלו להפעיל את Shazam ולזהות אותו. אם לא, יש אפליקציה הרבה יותר רגישה שמאפשרת לכם פשוט לזמזם או לשיר את השיר (גם אם אתם מזייפים). האפליקציה הזו נקראת SoundHound. איכות זיהוי הקול שלה כל כך טובה שלאחרונה היא התחילה לעבוד עם יצרני הרכב של יונדאי על מנת ליצור מערכת עם אינטלגינציה מלאכותית שמפעילה מאפיינים שונים ברכב.

מת שזה יהיה הרינגטון שלי

שמעתם שיר והייתם רוצים שההתחלה שלו תהפוך להיות הרינגטון הקבוע שלכם במכשיר? חלק מהמכשירים החדשים תומכים בזה אבל מרביתם ידרשו מכם להוריד אפליקציה. האפליקציה הטובה ביותר שמופעלת בקלילות ואפילו לא מבקשת תשלום היא Ringtone Maker. היתרון הגדול: תוכלו ליצור כמה רינגטונים שונים ואחר כך לחבר אותם לאנשי הקשר שלכם. עוד אפשרות במכשיר – להפוך את הצליל של השעון המעורר שלכם בטלפון למנגינה מקפיצה, השיר שזכה באירוויזיון, צליל גלי הים או כל צליל אחר שתבחרו.

איך מנגנים את זה על הגיטרה או הפסנתר?

רוצים ליצור מוזיקה... על הגיטרה, הפסנתר או התופים ולהתבסס על שיר קיים? תוכנת Songsterr  מאפשרת לכם למצוא טאבים של כמעט כל שיר בעולם, במגוון גרסאות עם אפשרויות בחירה של כלי הנגינה שלכם. אם אתם מנגנים את מטאליקה למשל תוכלו לבחור בין הגיטרה הראשית, המשנית, הבס או התופים ולהרשים את החבר'ה במדורה הבאה בל"ג בעומר עם כמעט כל שיר בעולם. הדבר היחיד שחסר שם זה מעט מוזיקה ישראלית עדכנית.

קריוקי בכל מקום

מתים על קריוקי? היום אתם יכולים לשיר עם כל אחד מהזמרים שאתם רוצים באפליקציה נהדרת של קריוקי שנקראת Smule. מי שמכיר את הגרסה הקודמת של האפליקציה הזו יזכור אותה בשים Sing!Karaoke. מאז היא התפתחה לעשרות מליוני משתמשים ברחבי העולם ואפילו מאפשרת לכם לשתף עם הגלובוס את כישורי השירה שלכם. היצע המוזיקה באפליקציה עצום ואתם יכולים למצוא שם כמעט כל שיר שתחשבו עליו.

פנדורה – בואו למצוא עוד שירים בסגנון שלכם

אם קצת נמאס לכם להריץ את אותם מאה שירים בטלפון, פנדורה מאפשרת למשתמשים כבר שנים למצוא מוזיקה דומה לסגנון שהם אוהבים. לאחרונה בזכות שדרוג של סירי תוכלו אפילו להשתמש בעוזרת הווירטואלית של אפל ולהשמיע את המוזיקה בהפעלה קולית בזמן הנהיגה. אם אהבתם להקה מסוימת תוכלו למצוא שירים יותר נדירים שלה או ליצור עבור עצמכם ערוץ מיוחד עם כל השירים של הלהקה הזו.

מתים לנסות את האפליקציות האלה ואחרות? אם לא מצאתם אפליקצייה שהתחברתם אליה קורס פיתוח אפליקציות מאפשר לכם לפתח איזה אפליקציית מוזיקה שתרצו ואפילו להרוויח מהעובדה שאחרים יורידו את האפליקציה הזו ויתחילו להשתמש בה.

הוסף תגובה חדשה