התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ארועים - שומעים מוסיקה

היכן ניתן אפשר למצוא ערכת קריוקי מקצועית וכיצד רוכשים בצורה נכונה?
מאת: מערכת ILUSA | פורסם: 07.12.2020 22:42
ערכות קריוקי כבשו את השוק וישראלים רבים מעבירים כיום את המסיבה הביתה. עם הערכה המושקעת והנכונה קל יותר לעשות זאת. כנסו לכאן וגלו אילו מרכיבים תצטרכו

כל אחד מאיתנו אוהב לשיר בצורה כזו או אחרת. יש מי ששר לעצמו כשהוא נמצא לבד ואיש לא יכול להאזין לו, יש מי שאוהב לשיר כשמתנגן שיר יפה ברדיו או בהופעה של אמן כזה או אחר, ויש מי שאוהב לשיר עם חברים או בני משפחה באירועים שונים 

אחת הדרכים לשיר וליהנות מזה, בפרט באירועים משפחתיים, חברתיים ואחרים, היא באמצעות מערכת קריוקי. בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר ישראלים שוכרים, רוכשים ערכות מסוג זה, ומי שאיננו עושה זאת ומעוניין לשיר עם חברים או בני משפחה, הולך לחדרי קריוקי שכוללים ערכות מקצועיות, שירים, ואז כולם יכולים לשיר וליהנות ביחד. 

ערכת קריוקי מקצועית, כוללת בין השאר מיקרופון, רמקולים, מחשב ומערכת שמאפשרים לבחור ולהשמיע את השירים השונים ומסך שעליו מוצגות המילים של השירים. בעזרת ערכה שכזו אפשר לקרוא את המילים של השיר, לשמוע את המנגינה ולשיר, באופן כזה שכולם יוכלו לשמוע, ליהנות מהשירה ולהצטרף אליה. ניתן למצוא ב sound-check.co.il ערכת קריוקי.

אנחנו יכולים למצוא ערכת קריוקי מומלצת בלא מעט מקומות, בין אם זה חנויות שמתמחות בשיווק מוצרי אלקטרוניקה, חנויות שמתמחות בכל מה שקשור לציוד מוזיקה והגברה, וכן ישנן חנויות וחברות שמציעות ספציפית ערכת קריוקי להשכרה. עלינו לדעת כיצד לחפש וכיצד לבחור, בסופו של דבר, את המערכת הנכונה בשבילנו. 

לפני שנסביר מעט, כיצד מחפשים ערכת קריוקי וכן איפה אנחנו יכולים לקנות ערכה כזו, מדובר בהוצאה כספית לא גבוהה מדי, וכן בפריט שאנחנו יכולים ליהנות ממנו לאורך תקופה ארוכה. אם אנחנו יודעים לשמור ולתחזק את המערכת, אז נוכל לעשות בה שימוש חוזר לאורך זמן. לכן משתלם מאוד לקנות אותה. 

איפה וכיצד קונים ערכת קריוקי

מבחינת המיקום, הרי שעומדות לרשותנו מספר אופציות כפי שציינו. האופציה העיקרית, הן חנויות שמוכרות מוצרי אלקטרוניקה לבית וכן ציוד מקצועי. סביר להניח ששם נמצא דוגמאות שונות של מערכות קריוקי. זה נכון גם לגבי חנויות ואתרים שמציעים ציוד מוזיקה והגברה. 

מעבר לכך, הרי נוכל למצוא חנויות ואתרים שיציעו לנו באופן ספציפי מערכות קריוקי שונות, כולל מערכות שנחשבות מומלצות בעיניי מי שמכיר ומבין את התחום. 

מבחינת סוג המערכת, הרי בהתאם לפריטים השונים שציינו, חשוב מאוד לבחון מה המערכת כוללת, כיצד היא יכולה לשרת אותנו, ועד כמה באמת אנחנו יכולים ליהנות מהשימוש בה. חשוב שהמערכת תאפשר לנו להשמיע את הצלילים בצורה נעימה וברורה, חשוב שהמסך יוכל להציג בפנינו את הטקסטים של השיר, כאשר אנחנו יכולים לדאוג שהמערכת והמסך יעבדו בסנכרון, כלומר, יהיה אפשר לראות את הטקסט של השיר, בהתאם למה לקצב של המנגינה. כך לא יווצר מצב שהמילים יגיעו מוקדם או מאוחר מדי, ואנחנו נוכל לשיר אותן בדיוק במקום הנכון. 

 

הוסף תגובה חדשה