התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ארועים - רואים בטלוויזיה

הלילה של הטלוויזיה האמריקנית (והזדמנות בשבילכם לקבל מושג מה קורה על המסך הקטן)
מאת: שוש חיות | פורסם: 23.09.2012 08:19
צפו בקטעים מתכניות הטלוויזיה הטובות ביותר, כפי שקבעו ב'אמי': Mad Man, Modern Family, American Horror Story, Homeland, Louie, Girls ,Breaking Bad ועוד.

Picture 3_135.png

הערב מתקיים בתיאטרון "נוקיה" בלוס אנג'לס טקס פרסי האמי ה-64, בהנחיית מגיש Late Night ג'ימי קימל (Jimmy Kimmel, בתצלום למעלה). כל ההימורים הם על זכייה שנייה רצופה של הסדרה Mad Man (התצלום בעמוד הבית), המובילה עם 17 מועמדויות, וכך גם American Horror Story, שמפיקיה ניצלו פירצה בחוקי האקדמיה, הגישו אותה כמיני-סידרה וקיבלו מספר נכבד של מועמדויות. הסדרה המדוברת מתחילה את עונתה באוקטובר. הנה הטריילר של העונה השנייה (הנקראת American Horror Story: Asylum):

 

בגזרת הקומדיות, זוכת השנתיים האחרונות Modern Family מגיעה עם 14 מועמדויות, כולל לכל 6 השחקנים הבוגרים בסידרה, כולם בקטיגוריות שחקני משנה. הציצו בטריילר של העונה החדשה שהחלה החודש:

 

עוד מועמדות בקטגוריית הסדרות הקומיות: Girls, ו"Veep". גם השנה Modern Family היא הפייבוריטית, אבל יש סיכוי שהסידרה הפרובוקטיבית Girls של רשת HBO תפתיע. Girls זכתה לאחרונה בטקס הפרסים הטכניים של האמי בפרס הליהוק המצטיין לקומדיה. יוצרת וכוכבת הסדרה, לנה דנהם, מועמדת ב-3 קטיגוריות - בימוי, תסריט ושחקנית ראשית בסדרה. הנה על מה שכולם מדברים:

 

גם הקומיקאי לואי סי.קיי, יוצר הסידרה Louie ב-FX, על אב חד-הורי המגדל את 2 בנותיו בניו יורק, מועמד בשלוש קטגוריות שונות: כתיבה, בימוי ומשחק. הנה טריילר העונה השלישית:

 

בקטיגוריית סדרות הדרמה יש השנה הפתעה - אף אחת מהמועמדות אינה משודרת ברשתות המובילות בארה"ב וכל הסדרות המועמדות משודרות בערוצי הכבלים. הפייבוריטית היא Mad Man, שכבר זכתה שלוש פעמים בעבר בקטיגורייה הזאת. הנה הטריילר של העונה החמישית, שזה עתה החלה:

 

אבל גם Homeland, גאוות היחידה הישראלית, בעלת סיכויים והיא מועמדת בתשע קטגוריות, ובהן סידרת הדרמה הטובה. באחת הקטגוריות, כתיבת פרק הפיילוט, מועמד גידי רף, היוצר הישראלי של הסדרה. 2 השחקנים הראשיים בסדרה - קלייר דיינס ודמיאן לואיס - מועמדים לפרס על משחקם. דיינס, כוכבת "הומלנד", היא הפייבוריטית לזכייה בפרס השחקנית הראשית בדרמה. הנה הטריילר של העונה החדשה, שתחל ב-30 בספטמבר ב-Showtime:

 

בריאן קרנסטון מ-Breaking Bad של AMC, הוא המועמד המוביל לזכייה בפרס השחקן הראשי בסדרת דרמה. הנה הטריילר של העונה החמישית והאחרונה שהחלה זה עתה:

 

בקטיגוריית הריאליטי המועמדים המובילים הם Top Chef, Dance With the Stars, ו-The Voice. לראשונה זה זמן רב' "אמריקן איידול" נעדרת מרשימת המועמדות.

 

 

צילומי מסך ווידאו: WatchPromos / CokeNpopcorn / Garadosish / donniesbox / iPoopDailyDotCom  / TvShowsTrailers / SHOWTIME / funnybunny4F / JimmyKimmelLive / יו טיוב

הוסף תגובה חדשה