התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ארועים - רואים בטלוויזיה

נערת שעשועים מלאס ווגאס היא גיבורת Bunheads וצ'רלי שין מגלם מטפל לא קונבנציונלי בסדנה לעצבניים.
מאת: צופיה | פורסם: 03.05.2012 20:23
שתי הסדרות המסקרנות של הקיץ: סאטון פוסטר ב-Bunheads וצ'רלי שין (כן! כן!) ב-Anger Managemen

****  נערת שעשועים מלאס ווגאס מחליטה להינשא בספונטניות לגבר שפגשה. היא עוברת עמו לעיירה קטנה ומנומנמת, ומתחילה לעבוד כמורה לריקוד בסטודיו המשפחתי.

זהו תקציר סדרת הטלוויזיה החדשה Bunheads, של הבמאית והיוצרת האמריקנית אמי שרמן פלדינו, שהייתה אחראית לאחת הסדרות האהובות של העשור החולף, "בנות גילמור". מאז שהסדרה ירדה ב-2007, פלדינו לא שחזרה את אותה הצלחה, אך כעת היא עושה קאמבק עם הסדרה החדשה, שתעלה ב-11 ביוני ברשת ABC Family.

בתפקיד הראשי ניצבת כוכבת ברודווי סאטון פוסטר (בתצלום), ואילו קלי בישופ - שגילמה את אמילי גילמור ב"בנות גילמור" - תתארח בתפקיד משני.

הציצו בטריילר:

**** צ'רלי שין (בתצלום) ואשתו לשעבר דניס ריצ'רדס יתאחדו בסדרה חדשה ומסקרנת Anger Management, שתעלה לשידור ב-28 ביוני ב-FX. הסדרה, המבוססת באופן חופשי על הסרט בעל אותו השם בכיכובם של ג'ק ניקולסון ואדם סנדלר, מספרת על צ'רלי גודסון (שין), שחקן בייסבול לשעבר עם בעיות זעם, שהופך למטפל לא קונבנציונלי בסדנה לעצבניים.

ריצ'רדס, שהייתה נשואה לשין בין 2002 ל-2006, תגלם את לורי, השותפה העסקית. על אף שהשניים סיימו את מערכת היחסים עם 'צו הרחקה', הם כבר שיתפו פעולה ב"ספין סיטי" וב"שני גברים וחצי".

הציצו בטריילר:

 

הצילומים באדיבות FX ו-ABC Family
 

הוסף תגובה חדשה