התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ארועים - רואים בטלוויזיה

המדליסטית האולימפית אלי רייזמן תרקוד עם הכוכבים (וידאו)
מאת: איריס דושי | פורסם: 06.03.2013 01:45
המתעמלת היהודיה-אמריקנית הראשונה בהיסטוריה שזכתה במדלית זהב באולימפיאדה בלונדון בקיץ האחרון, תשתתף בעונה החדשה של Dancing With the Stars. הבה נגילה

אלי רייזמן ובן זוגה ל"רוקדים עם הכוכבים" מארק באלאסאלי רייזמן ובן זוגה ל"רוקדים עם הכוכבים" מארק באלאס

 

האם היא תרקוד לצלילי "הבה נגילה"?

המדליסטית האולימפית מאולימפיאדת לונדון, אלי רייזמן  - המתעמלת היהודיה-אמריקנית הראשונה בהיסטוריה שזכתה במדלית זהב, אשר ריגשה אותנו כשרקדה את ריקוד הגמר שלה בתרגילי הקרקע על רקע "הבה נגילה" במחאה על סירובו של הוועד האולימפי לציין דקת דומייה לזכרם של 11 נרצחי מינכן - חוזרת לפריים-טיים.

רייזמן, בת ה-19, הסכימה להשתתף בעונה ה-16 של של סדרת הקאלט Dancing With the Stars, שתחל להיות משודרת ב-18 במרץ בערוץ ABC.

למתעמלת האלופה, ילידת נידהם שבמסצ'וסטס, צפויים כמה מתחרים קשים, בהם זמרת הקאונטרי וינונה ג'אד וכוכבת סדרת הריאלטי Real Housewives of Beverly Hills ליסה ואנדרפמפ.

יהיו גם עוד ספורטאים שיתחרו העונה בריקודים - כוכב הפוטבול ג'ייקובי ג'ונס, שזכה עם קבוצתו באלטימור רייבנס, בסופר בוֹל האחרון; המתאגרף האגדי ויקטור אורטיז; והאלופה האולימפית בהחלקה על הקרח, דורותי האמיל.

אלי רייזמן בבריכהככה אנחנו רגילים לראות אותה

גם אם תעבור גם בטלוויזיה את כל המכשולים ותזכה במדליה, אלי לא תהיה היהודיה הראשונה שזוכה בתכנית. בעונה ה-11 זכתה כוכבת Dirty Dancing, ג'ניפר גריי. וגם המנצחת של העונה השביעית, מארחת הטלוויזיה הסופר-מודל ביוק ביורקי, היא יהודיה כהלכה.

צפו בראיון עם אלי ושותפה לריקוד:

 

היהודייה החמה של אולימפיאדת לונדון 2012

לאהרון ליברמן כבר קוראים "דווייט האוורד היהודי" (וידאו)

הלוח הפתוח נפתח לשירותכם - שימו מודעתכם חינם! דרושים-דירות-יד שנייה-ועוד

לעמוד הראשי

לכל כתבות מדור הספורט

 

וידאו וצילומי מסך: dancingbiz / יו טיוב; צילום בבריכה: Xxjenesaispasxx / ויקיפדיה

הוסף תגובה חדשה