התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ארועים - רואים בטלוויזיה

דירוג השבוע: כוכבי הטלוויזיה המרוויחים ביותר
מאת: שוש חיות | פורסם: 26.10.2013 02:59
אשטון קוצ'ר וג'ון קרייר, כוכבי Two and a Half Men, עושים ביחד 45 מיליון דולר ויחד עם "החצי" הם תופסים כשליש מרשימת מרוויחי המירקע

אשטון קוצ'ר וג'ון קרייר ב-Two and a Half Menאשטון קוצ'ר וג'ון קרייר ב-Two and a Half Men

אשטון קוצ'ר שעשה בשנה האחרונה 24 מיליון דולר, הוא כוכב הטלוויזיה המרוויח ביותר בארה"ב, קבע המגזין חובב הדירוגים "פורבס", והוא מוביל זו השנה השנייה ובעצם מאז החליף את צ'ארלי שין בתפקיד המיליארדר החביב וולדן בסדרת CBS "שני גברים וחצי" בשנת 2011. בנוסף, קוצ'ר עושה כסף מהשקעות בחברות סטראט-אפ כמו סקייפ ו-Spotify.

ואלו הדולקים אחריו:

מקום שני: ג'ון קרייר - 21 מיליון דולר. הוא הכוכב מספר 2 בסדרה "שני גברים וחצי" לצידו של קוצ'ר.

מקום שלישי: ריי רומנו - 16 מיליון דולר. כוכב הסדרה המיתולוגית של CBS "כולם אוהבים את ריי", אמנם לא נראה השנה על המירקע, אבל הרוויח את המיליונים משידורים חוזרים של הסיטקום המצליח ומעבודות דיבוב בקולנוע.

מקום רביעי:  ניל פטריק האריס - 15 מיליון דולר. כוכב הסדרה "איך פגשתי את אמא", שרצה זו העונה התשיעית שהוכרזה כאחרונה, מופיע גם בברודווי, והינחה השנה בפעם הרביעית את טקס חלוקת פרסי התיאטרון "טוני".

מקום חמישי: מארק הרמון - 15 מיליון דולר. הכוכב הוותיק של NCIS הוא חביב צופי הטלוויזיה המבוגרים בארה"ב, ושכרו בהתאם.

מקום ששי: פטריק דאמפסי - 13 מיליון דולר. כוכב סדרת הדרמה המצליחה "האנטומיה של גריי", שהחלה את עונתה העשירית.

מקום שביעי: טים אלן - 11 מיליון דולר. הבדרן הוותיק חזר השנה למירקע עם הסדרה "גבר מי שנשאר אחרון". ובנוסף, הוא כוכב-מדבב ידוע בסרטי דיסני.

מקום שמיני:  אנגוס טי. ג'ונס - 11 מיליון דולר. עוד מיליונר מ"שני גברים וחצי" - זהו ג'ייק, ה"חצי", הילד המתבגר, שעוזב את הסדרה בתום העונה ורושם לעצמו 'מכה' אחרונה ממנה.

מקום תשיעי: מייקל סי. הול - 10 מיליון דולר. כוכב הסדרה "דקסטר" (בעונתה האחרונה) מופיע בפעם הראשונה ברשימת הכוכבים המרוויחים בטלוויזיה.

מקום עשירי:  צ'ארלי שין - 10 מיליון דולר. המוביל לשעבר של הרשימה אמנם כבר לו ב"שני גברים וחצי", אך מככב בסדרה חדשה, "סדנה לעצבים".

 

הדוגמניות המרוויחות ביותר בעולם... ג'יזל, זה ברור, מובילה. והדוגמניות 'המבוגרות' גורפות את הקופה
 

הערים הטובות ביותר בעולם: ניו יורק היא העיר הטובה ביותר לחיות בה בארה"ב, לפני וושינגטון ולוס אנג'לס; אבל בלונדון הכי-הכי, אפילו יותר מסידני ופריז
 

50 היהודים המשפיעים ביותר בעולם, בעיקר יהודי ארה"ב וישראל
 

למוסף ישראלים באמריקה

מומלצי החודש בבתי הקולנוע בארה"ב וחדשים ב-DVD

למוסף סגנון חיים - בריאות, צרכנות, יחסים, רוחניות, הורות, על השולחן

 

לעמוד הראשי

אהבתם? עשו לנו like בעמוד הפייסבוק ותתעדכנו כל יום

צילום: Angela George / ויקיפדיה

 

הוסף תגובה חדשה