התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ביטחון וטרור

האשמה: הגנרל אנס את קצינת המודיעין שלו במשך 3 שנים (וידאו)
מאת: רון ניב | פורסם: 09.03.2014 20:41
...ואיים לרצוח אותה ואת בני משפחתה אם תחשוף אותו. במקביל ניהל סגן מפקד הדביזייה המוטסת ה-82 עוד 2 רומנים. המשפט שצבא ארה"ב לא רוצה שיידעו עליו

בריגדיר-ג'נרל ג'פרי סינקלייר

האשמה המגוללת בכתב האישום שהוגש נגד בריגדיר-ג'נרל ג'פרי סינקלייר (51) (Jeffrey Sinclair), סגן מפקד הדביזייה המוטסת ה-82 של צבא ארה"ב, הם כתם כבד לא רק על האיש עצמו אלא על הצבא כולו.

סינקלייר מואשם שאנס במשך 3 שנים קצינה כפופה לו, בת 34, שהגיעה לדרגת קפטן, תוך שהוא מאיים לרצוח אותה ואת בני משפחתה אם תחשוף אותו.

סינקלייר רושם שיא מפוקפק - הוא הקצין הבכיר ביותר בהיסטוריה האמריקנית שמואשם בתקיפה מינית.

הקצינה, שפרסום שמה נאסר ע"י בית המשפט, הופיעה בפני בית הדין הצבאי בבסיס פורט בראג שבצפון קרוליינה, והעידה בבכי כיצד שובצה ב-2009, בהיותה בת 29, ביחידתו של סינקלייר כאשר הדביזייה שלו הייתה מוצבת בעיראק.

בתור קצינת מודיעין דוברת ערבית, היא ליוותה אותו לפגישות עם מנהיגים עיראקיים. וכעבור כמה חודשים של שירות משותף, החל, לדבריה, תוך ניצול מרותו, לאלץ אותה לקיים עמו יחסי מין, שבהמשך לוו באיומי רצח אם תספר על כך. "בכל פעם שניסיתי למחות נגד היחסים האלה", סיפרה הקצינה, "הוא השתיק אותי והורה לי לבצע בו מין אוראלי".

התקיפות המיניות נמשכו, לטענתה, באפגניסטן, לשם עברה הדביזייה המוטסת, ואחר כך בבסיסים באריזונה ובטקסס.

הקצינה התקשתה להסביר קטעים מיומנה האישי, שבו לא ציינה דבר על החשש שלה מהגנרל, ואף כתבה "אני אוהבת להיות לידו", "הוא מדהים אותי", "הוא גורם לי להיות כל כך מאושרת".

סינקלייר אמנם הודה שקיים יחסי מין פרברטיים עם כפופה לו - וזו כבר עבירה חמורה ע"פ החוק הצבאי, שדינה עד 15 שנות מאסר. אולם הוא טוען שהיא נכנסה למערכת היחסים הזו מרצונה ולא אולצה לעשות דבר. במשך השנים, הוא טען להגנתו, הם כתבו זה לזו אלפי אי-מיילים ומסרים שכללו תיאורים מיניים.

לפי גרסתו, הקצינה החליטה להתלונן לאחר שמצאה במחשב שלו אי-מייל מקצינה אחרת, שגם איתה קיים יחסי מין במקביל, שבו נכתב: "איפה אתה? אני מתגעגעת, אני אוהבת אותך". בדרך, הודה הגנרל גם ברומן נוסף עם אזרחית עובדת הצבא שהייתה תחת פיקודו. את כל 3 הבנות צילם בעירום והמחשב הצבאי שלו היה מפוצץ עם חומרים פורנוגרפיים.

בצבא ארה"ב מחכים במתח לפסק הדין. אם תתקבל גירסת האונס, התובע הצבאי מתכוון לדרוש מאסר עולם.

צפו בכתבת טלוויזיה על הפרשה המסעירה:


Army general accused of sexual assault confronts alleged victim in court


 

"היהודים האמריקנים פשוט מכרו את ישראל"... מאת: מאיר דורון, העורך הראשי... כך טוענת מישל בקמן, המועמדת לנשיאות מ-2012, שמאשימה קבוצה של 48 תורמים יהודים-אמריקנים עשירים מקורבי אובמה על כך שהם פועלים נגד האינטרס של מדינת ישראל

הפסיד חצי-מיליון דולר תוך 17 שעות ב"אשמת הקאזינו" (וידאו)
... מהמר ותיק בלאס וגאס תובע את Downtown Grand בטענה שהישקו אותו לשכרה בזדון כדי שיכפיל את קו האשראי שלו בקאזינו

לעמוד הראשי - כל הכתבות החדשות

למוסף ישראלים באמריקה - ישראלים בחדשות, בחברה ובפוליטיקה, בהיי-טק ובפילנטרופיה

למוסף סגנון חיים - בריאות, מחקרים חדשים שימושיים, תזונה ודיאטה, צרכנות, יחסים, רוחניות, הורות ועוד

עשו לנו like בעמוד הפייסבוק ותתעדכנו כל יום

צילומי מסך: ‪NextNewsNetwork / יו טיוב
וידאו: ‪CBS This Morning/יו טיוב

 

 

 

הוסף תגובה חדשה