התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ספורט

NBA: הדרבי הישראלי הראשון – כבר ב-1 בנובמבר
מאת: ILUSA ספורט | פורסם: 07.08.2013 16:36
3 ימים אחרי פתיחת הליגה ייפגשו שני הנציגים שלנו בליגה הטובה בעולם לדרבי היסטורי, בין יוסטון של כספי לדאלאס של מקל. כמה מפגשים גדולים כבר בערב הפתיחה

גל מקל במדי דאלאס מאבריקסהדבר האמיתי יתחיל בסוף אוקטובר. מקל במדי דאלאס

למרות שנותרו עוד למעלה מחודשיים וחצי עד פתיחת העונה, לוח המשחקים של ה-NBA כבר פורסם ומיד עורר סקרנות מיוחדת בקרב הישראלים חובבי הכדורסל, שמצפים ל"דרבי הישראלי" הראשון בהיסטוריה של הליגה בין עומרי כספי לגל מקל. ההגרלה סידרה את המפגש ההיסטורי כבר בשבוע הראשון של הליגה – יוסטון של כספי ודאלאס של מקל ייפגשו ב-1 בנובמבר, שלושה ימים בלבד אחרי פתיחת העונה.

את הבכורה של מקל עצמו בליגה הטובה בעולם הוא יערוך מול אטלנטה ב-30 באוקטובר. הבכורה של כספי במדי הרוקטס תהיה באותו ערב מול שארלוט. זו תהיה גם הבכורה של הרכש המסקרן ביותר של הקיץ – דווייט הווארד, במדי יוסטון. אגב, "סופרמן" יפגוש את האקסים מהלייקרס ב-7 בנובמבר. מיאמי תפגוש את סן אנטוניו בשחזור של גמר העונה שעברה ב-26 בינואר 2014.

כבר בערב הפתיחה עצמו (29.10) יתקיימו כמה מפגשים מרתקים, כולל קרב ראש בראש בין האלופה מיאמי לשיקגו (דרק רוז צפוי לעשות קאמבק מרגש במדי הבולס) ודרבי לוס אנג'לסי בין הקליפרס ללייקרס. גם אורלנדו מג'יק ואינדיאנה פייסרס ישחקו בערב הראשון של העונה. 

אקורד הסיום (כנראה) הצורם לקריירה הענקית של A-Rod

- חזרה לעמוד הספורט

צילום מסך: יוטיוב/DawkinsMTA

הוסף תגובה חדשה