התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ספורט

עוד קורבן סמים: כדורסלן ה-NBA ובעלה של קארדישיאן
מאת: איציק תורג'מן | פורסם: 25.08.2013 15:34
עולם הספורט שוב נסער מהידיעות שלמאר אודום, אחד הכדורסלנים הנערצים בלוס אנג'לס, שכיכב גם בלייקרס וגם בקליפרס, התמכר לסמים קשים וקלואי זרקה אותו מהבית

קלואי קארדישיאן ולמאר אודום

למאר אודום מוכר לחובבי הכדורסל משנים שבהן כיכב ב-NBA, בשורות לוס אנג'לס לייקרס, לוס אנג'לס קליפרס (כולל בעונה האחרונה), מיאמי היטס ודאלאס מאבריקס. לא פחות הוא מוכר כסלבס (בושם) וכבעלה מזה 4 שנים של כוכבת הריאליטי קלואי קארדישיאן.

כפי שנודע, בעיית הסמים קיימת כבר כשנתיים לאחר שאודום הועבר ב'טרייד' מלוס אנג'לס לייקרס לדאלאס מאבריקס. זה לא היה סוד שאודום לא רצה לעזוב את אל.איי והוא סבל מעונה נוראית בדאלאס, שבמהלכה ויתרה עליו הקבוצה.

בקיץ שעבר, בדרבון אשתו, אודום התאשפז במכון גמילה בסן דייגו, כשמאבטחים אישיים שומרים עליו ומשגיחים שלא יעזוב את המקום לפני סיום הטיפול, שנמשך 3 שבועות.

זה לא עזר כנראה, למרות שאודום חזר לעונה בינונית שבסיומה הודחה הקליפרס מהפלייאוף - והבעיה החריפה בחודשיים האחרונים, מאז סיומה של עונת ה-NBA.

על פי הידיעות שנפוצות ברשת, קלואי, ששיתפה בבעיה בני משפחה נוספים, דרשה מבעלה להיכנס פעם נוספת למכון הגמילה, אך למאר סירב - ובתגובה ביקשה קלואי שיעזוב את הבית. וכך היה.

Khloé-Lamar-Odom-Aug24-2.jpgבכך כנראה תסתיים קריית הכדורסל של אודום וגם חיי נישואיו למשפחה הטלוויזיונית המפורסמת.

קארדשיאן כבר החליטה לפרק את הנישואים וע"פ מקורביה, תעשה זאת לאחר שאודום יתנקה מהסמים.

אודום הוא free agent (שחקן חופשי), ולא נראה שהפרסומים האחרונים עליו יעודדו קבוצות להחתים את השחקן הוותיק, למרות שקודם גם הקליפרס וגם הלייקרס הוזכרו כמועמדות לצרף אותו להרכביהם לעונה הבאה.

כל הסיפורים החמים מארצות הברית

כל הסיפורים החמים על ישראלים בארצות הברית: ישראלים באמריקה בחדשות, בעסקים, בחברה, בפוליטיקה, בפילנטרופיה
 

לעמוד הראשי

 

למדור הספורט

 

צילום מסך (קלואי ולמאר): ForeverKhloe / יו טיוב; צילום: Bridget Samuels from College Park, MD / ויקיפדיה

 

הוסף תגובה חדשה