התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ספורט

הטרגדיה של למאר אודום
מאת: שוש חיות ואיציק תורג'מן | פורסם: 01.09.2013 16:20
אדם קרוב לכדורסלן ה-NBA שהתמכר לסמים קשים, מספר על 3 הטראומות שגרמו לכוכב הלייקרס והקליפרס לשעבר שהיה לו הכל להגיע לתא המעצר באל.איי באשמת DUI

הכדורסלן למאר אודום

השוטרים שעצרו את המרצדס החדישה בכביש המהיר 101 בלוס אנג'לס דיווחו שהוא נהג במכוניתו "במהירות איטית מדי".

כדורסלן ה-NBA, למאר אודום, קיבל אותו הצעה מלוס אנג'לס לייקרס, שאם יאשפז עצמו במכון גמילה מסמים הקשים שכנראה התמכר אליהם, יוחזר לקבוצה לעונה הבאה.

השעה היתה 3:30 לפנות בוקר שבין יום חמישי לשישי ואודום לא הבחין בניידת המשטרה שסימנה לו לעצור בצד הדרך. כשעצר סוף סוף, לאחר 4 יציאות בפרי-וויי, לא עבר את מבחני הפיקחות ונמצא נוהג תחת השפעה (DUI).

בתחנת המשטרה בוואן נייס, סירב אודום לעבור בדיקת ובילה את המשך הלילה תא המעצר. בבוקר הוא שוחרר ממעצרו.


עוד קורבן סמים: כדורסלן ה-NBA ובעלה של קארדישיאן. עולם הספורט שוב נסער מהידיעות שלמאר אודום, אחד הכדורסלנים הנערצים בלוס אנג'לס, שכיכב גם בלייקרס וגם בקליפרס, התמכר לסמים קשים וקלואי זרקה אותו מהבית
 

אודום (33), ששיחק גם בשורות לוס אנג'לס קליפרס אצל היריבה העירונית, לוס אנג'לס לייקרס, זכה ב-2 אליפויות ובתואר השחקן השישי של העונה ב-2011. בעונה החולפת רשם אודום את הממוצעים הנמוכים ביותר בקריירה שלו - כ-4 נקודות בלבד למשחק, והוא בסטטוס של 'שחקן חופשי' שטרם מצא קבוצה.

לדברי אדם קרוב אליו, אודום החל להשתמש בקוקאין בקיץ 2011 לאחר שורה של טראומות שחווה. הלייקרס לא רצו אותו. בן דוד שלו נרצח בקרב כנופיות. מכונית שבה נסע (לא נהג) דרסה למוות אדם בתאונת דרכים.

עורכי הדין משפחת אשתו, קלואי קארדישיאן, שיחררו אותו בערבות בשעות הבוקר של יום שישי. על פי דיווחים קודמים, קלואי זרקה אותו מהבית על סירובו להתאשפז במכון גמילה.

 

כל הסיפורים החמים מארצות הברית

 

כל הסיפורים החמים על ישראלים בארצות הברית: ישראלים באמריקה בחדשות, בעסקים, בחברה, בפוליטיקה, בפילנטרופיה
 

לעמוד הראשי


צילום מסך מתוך סרטון פרסומת לבושם הנושא את שמם של למאר וקלואי: reallamarodom / יו טיוב

הוסף תגובה חדשה