התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ספורט

מכוכב-על למפיק-על? הקריירה החדשה של לברון ג'יימס
מאת: ILUSA ספורט | פורסם: 15.04.2014 20:45
כדורסלן מיאמי יפיק סיטקום חדשה שתתבסס, באופן חלקי לפחות, על הביוגרפיה האישית שלו - כילד עני שגדל ברחובות והפך לכוכב NBA ענק

לברון ג'יימס
מכוון למטרה הבאה. ג'יימס

לברון ג'יימס כבר לא מסתפק בהצלחה האדירה שלו ב-NBA – עכשיו מתברר שכדורסלן העל של מיאמי היט מתכוון להפוך גם למפיק טלוויזיה. לברון, ביחד עם חברו ושותפו העסקי מאבריק קארטר, עובדים על הפרויקט כבר תקופה ארוכה והסדרה, שתהיה במתכונת של "סיקטום" בת חצי שעה, תתבסס באופן חלקי על הביוגרפיה של הקינג עצמו.

הסדרה תספר על שני צעירים שגדלו בעוני של השכונות ועלו לגדולה, אך בו בזמן נאלצים להתמודד עם בני המשפחה והחברים שנשארו מאחור. אחד מהם כאמור יהיה צעיר אפרו אמריקני שהופך לכוכב NBA. רגשי האשם הללו גם העניקו לסדרה את שמה - Survivor's Remorse"", או "חרטת השורדים", אם תרצו.

"עבורי העיקר היה להגיע להצלחה ממקום שלא הייתי אמור לצאת ממנו", סיפר ג'יימס בראיון על סיפור חייו. למרות קווי הדמיון הברורים, שותפו קרטר מתעקש: "זו בהחלט לא סדרה אוטוביוגרפית על חייו של לברון ג'יימס. מדובר בדמויות בדיוניות שחיות במציאות בדיונית. לברון מפורסם מדי, זה היה הורס את הסדרה אם הייתי מבסס אותה על חייו".

בין היוצרים האחרים של הסדרה, שתשודר בערוצי "Starz", ניתן למצוא גם את טום וורנר, שמאחוריו קלאסיקות כמו "רוזאן" ו"משפחת קוסבי", כך שאיכות לא אמורה להיות מילה גסה בהפקה החדשה. אחרי שתי אליפויות NBA עם מיאמי, ג'יימס עושה צעד בכיוון אחר לגמרי ובכלל לא בטוח שהוא לא יזכה להצלחה דומה גם על הבמה הטלוויזיונית. 

הטרגדיה של למאר אודום

- חזרה לעמוד הספורט

הוסף תגובה חדשה