התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ספורט

שאק מצטרף לבעלים החדשים של יריבתו הגדולה ביותר
מאת: איציק תורג'מן | פורסם: 24.09.2013 01:13
כוכב הכדורסל שפרש לפני שנתיים והפך לפרשן, מצטרף לקבוצה הגרועה ביותר בליגת ה-NBA, שנגדה טיפח יריבות אישית ומקווה לשקם אותה על חשבון הלייקרס, אלא מי?

שאקיל אוניל מפרסם את הסודה של אריזונה

שאקיל אוניל מפרסם את הסודה של אריזונה, זו התדמית שיצר לעצמו מאז שפרש מכדורסל

 

עשור אחרי שכינה בזלזול את קבוצת הכדורסל מבירת קליפורניה סקרמנטו קינגס, "סקרמנטו קווינס" ושנתיים לאחר שפרש מעמדת הסנטר, כוכב הלייקרס לשעבר ופרשן הספורט שאקיל אוניל רכש מניות (מיעוט) בסקרמנטו קינגס. בכך הוא מצטרף למייקל ג'ורדן ולמג'יק ג'ונסון, שהפכו מכוכבים לבעלים או שותפים בקבוצות שבהן לא שיחקו.

הסנטר הענק, שהכניע את סקרמנטו קינגס בעשרות משחקים בתחילת שנות האלפיים וטיפח יריבות אישית נגדה, ניצב בפני אתגר אישי: לשקם את הקבוצה שדורגה כגרועה ביותר בליגת ה-NBA. עיקר הפוקוס שלו יהיה על הכוכב הצעיר והבעייתי-משהו של הקבוצה, ד'מרכוס קאזינס. "אני אהפוך אותו לשחקן הגבוה הטוב ביותר בליגה", הבטיח שאק, שהתוודה שתמיד חלם להיות שותף בקבוצה.

כניסתו של שאק תאפשר לקבוצה לממש תכניות לבניית איצטדיון חדש בהשתתפות עיריית סקרמנטו, שינסה להיות מגרש הכדורסל הטוב ביותר בליגה.

אוהדי סקרמנטו, שבשנים האחרונות ביקשו להעביר את קבוצתם ללאס וגאס ולאנהיים שבדרום קליפורניה, לא ממש 'מתים' על שאק, והוא ניסה לדבר אל ליבם: "נכון, היו לנו קרבות גדולים, אבל האוהדים צריכים להבין שההערות שלי כלפי הקבוצה שלהם בשנים ההן היו לטובתם... אני מומחה בשיווק, ורציתי להפוך את המשחקים בינינו לנצפים ומסקרנים". ובמילים אחרות: מה שהיה - היה.

כידוע, סקרמנטו קינגס נרכשה לפני מספר חודשים ע"י קבוצת משקיעים, ויתכן מאוד שאוניל כלל לא שילם עבור המניות. "רצינו לצרף מישהו שיכול להוסיף לקבוצה ולייצג את הכדורסל של המאה ה-21", אמר מרק מאסטרוב, אחד הבעלים החדשים של הקינגרס, בעל רשת מכוני כושר.


לכל הסיפורים החשובים מאמריקה

למוסף ישראלים באמריקה - בחדשות, בעסקים ובכלכלה, בחברה, בפוליטיקה ובפילנטרוטפיה

למוסף סגנון חיים - בריאות, רוחניות, יחסים, הורות, צרכנות, מטעמים

למוסף מסכים - המלצות קולנוע, מוסיקה וטלוויזיה

לעמוד הראשי

עשו לנו like בעמוד הפייסבוק ותתעדכנו מדי יום

 

צילום מסך: shaq.com

הוסף תגובה חדשה