התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ספורט

עד כמה גרועים הג'איינטס העונה? תשאלו את החשפניות
מאת: ILUSA ספורט | פורסם: 08.10.2013 05:33
מועדון "לגברים" בניו יורק החליט לגאול את לקוחותיו מייסוריהם ולהפסיק לשדר את משחקיה המדכאים של קבוצת הפוטבול הכושלת: "הבנות נאלצו לעבוד יותר קשה בגללם"

איליי מאנינג מהג'איינטסאיליי מאנינג: מה קורה ל"ג'איינטס"?

עונת הפוטבול נפתחה רק לפני כחודש וכבר מתחילה להיכנס להילוך גבוה, כיאה לעונה הקצרה והדחוסה ביותר מבין ענפי הספורט הפופולאריים. אחד מהסיפורים הגדולים שמתפתח בשבועות האחרונים מביא את הנפילה, שלא לומר התרסקות, של הניו יורק ג'איינטס. מדובר בקבוצה שזכתה בתואר לפני פחות משנתיים, אך העונה זה סיפור אחר לגמרי. כדי להבין בדיוק עד כמה הם גרועים – תצטרכו לשאול את החשפניות בניו יורק.

מועדון "לגברים", או מועדון חשפנות בשפת העם, בשם 'Rick's Cabaret', הודיע כי לא ישדר יותר את משחקיה של הקבוצה האהודה בסופי השבוע, מפאת יכולתה המחפירה. מתברר שאחרי 5 הפסדים רצופים מתחילת העונה לעומת אפס ניצחונות, הלקוחות פשוט נכנסו לדיכאון מהצפייה. אחרי ההפסד האחרון ביום ראשון, בבית מול פילדלפיה, סיפרו במועדון כי "הלקוחות פשוט התחילו לשרוק בוז לטלוויזיות, הבנות נאלצו לעבוד הרבה יותר קשה אחר כך".

במועדון, הממוקם במידטאון של מנהטן, הכריזו ללא היסוס: "אנחנו המועדון הראשון שמחרים את הג'איינטס. אנחנו אוהבים אותם, אבל הם פשוט דיכאו לנו את קהל הלקוחות של מסיבות סוף השבוע". למקרה שתהיתם, את שאר משחקי ה-NFL הם מתכוונים להמשיך ולשדר. חובבי הג'איינטס (ומופעי החשפנות מן הסתם) יצטרכו למצוא מקום אחר להטביע בו את יגונם ומהר – הקבוצה תשחק השבוע כבר ביום חמישי. 

הגיע הזמן לתת לפוטבול הזדמנות

עוד ספורט בניו יורק: הסופרבול יגיע לאזור ב-2015

עוד ידיעות בעמוד הספורט

צילום מסך: יוטיוב/FoxSports

הוסף תגובה חדשה