התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ספורט

סנטר העתיד של ישראל החליט לשחק בקולג' אמריקני
שרות ILUSA | פורסם: 23.04.2014 22:03
דניאל קופרברג (16, 2.05 מטר) כבר סומן כתקווה הגדולה של הכדורסל הישראלי. אבל לבחור היו תכניות אחרות והוא משחק בתיכון באריזונה ופניו ל-Wild Cats

הכדורסלן הצעיר דניאל קופרברג

 

 

 

הוא בן 16, ומתנשא לגובה של שני מטרים ו-5 סנטימטרים. הוא אחד הכדוסלנים הצעירים המבטיחים ביותר בישראל, אבל הוא מבין שהקריירה הגדולה מחכה לו ב-NBA.

הכירו את דניאל קופרברג, תלמיד כיתה י' בתיכון Phase 1 Acadmy באריזונה - תיכון מיוחד במינו המתמחה בטיפוח שחקנים צעירים לקבוצות ספורט בקולג'.

עכשיו מדווח האתר ספסל, כי אוניברסיטת אריזונה - אחת מקבוצות כדורסל הקולג' המובילות בארה"ב (ה-Wild Cats סיימו את העונה במקום השלישי בכל ארה"ב), כבר שמה עליו עין והציעה לו מילגה מלאה ל-4 שנים.

לא שאריזונה היא האופציה היחידה של הכדורסלן יליד חיפה, שצפוי לצמוח לפחות עוד 4 ס"מ. קופרברג יושב גם על הצעות מקולג'ים יוקרתיים כמו וויק פורסט (משם צמחו טים דאנקן וכריס פול) ו-SMU (שמאמן לארי בראון האגדי).

ההחלטה לעבור לאמריקה התקבלה לאחר עונה מעולה של קופרברג ב-2012/13, שבה הוביל הסנטר הצעיר את קבוצת הנערים של מכבי "אסף" חיפה לאליפות המדינה. במשחק המכריע קלע קופרברג את נקודת הנצחון מקו העונשין.

לאחר שהוכתר ככדורסלן הצעיר המבטיח ביותר בישראל, הוא תוכנן להוביל את נבחרת הקדטים של ישראל באליפות אירופה, אלא שאז שבר יד.

קופרברג מקווה ללכת בדרכם של נדב הנפלד ודורון שפר שהצליחו לשחק במכללות הטובות בארה"ב, ולהמשיך משם במסלולים של עומרי כספי וגל מקל לקבוצות NBA. באריזונה, שהוציאה מתוכה כדורסלנים מקצוענים רבים - בהם אנדרה איגואדלה, ג'ייסון טרי וסטיב קר, הוא מרגיש שיוכל לממש את מלוא יכולותיו... ובנבחרת ישראל הוא יוכל להופיע בחופשות.

לכל הכתבות החדשות

לכל הסיפורים החמים מאמריקה

"יש לכם 30,000 דולר להשקעה? תוכלו לקבל ויזת E2 לארה"ב"... בקרוב מאוד תפתח ממשלת ארה"ב לישראלים את הגישה לויזת המשקיעים. איך זה יעבוד? מי רשאי להגיש מועמדות? כמה כסף צריך להשקיע? ראיון עם עו"ד יעקב ספושניק המתמחה בהגירה לארה"ב

בית משפט בניו יורק הורה למכור בניין בבעלות איראנית לתשלום פיצויים לנפגעי טרור... בין הזכאים לפיצוי, 5 משפחות ישראלים שנהרגו בפיגוע בירושלים ב-1997. זוהי הפסיקה הגדולה ביותר בהיסטוריה האמריקנית הנוגעת להפקעת נכס הקשור לטרוריסטים

קליפורני בן 15 תפס טרמפ להוואי בכן גלגל של בואינג 767 (וידאו)... איך הוא שרד טיסה של 5.5 שעות מעל האוקינוס הפסיפי, כשהוא דחוק בכן אחד הגלגלים האחוריים, בגובה של 38,000 רגל ובטמפרטורה של מינוס 65 מעלות צלזיוס

למוסף ישראלים באמריקה - ישראלים בחדשות, בחברה ובפוליטיקה, בהיי-טק ובפילנטרופיה

למוסף סגנון חיים - בריאות, מחקרים חדשים שימושיים, תזונה ודיאטה, צרכנות, יחסים וזוגיות, רוחניות, הורות ועוד

עשו לנו like בעמוד הפייסבוק ותתעדכנו כל יום

צילום מ"ספסל"
 

הוסף תגובה חדשה