התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ספורט

הישג ישראלי: 3 מדליות ב-Gay Games 2014 בארה"ב
שרות ILUSA | פורסם: 10.08.2014 23:59
גם זו גאווה ישראלית: 3 ישראלים, גאיי'ז, זכו ב-3 מדליות באולימפיאדת הגיי'ז הנערכת בקליבלנד, והזהב הלך לברק גרשון

המשלחת הישראלית לאולימפיאדת הגאיי'ז בארה"ב צועדת בטקס הפתיחההמשלחת הישראלית לאולימפיאדת הגאיי'ז בארה"ב צועדת בטקס הפתיחה

ה- Gay Games 2014 נערכו בסוף השבוע בקליבלנד, זו השנה התשיעית בהשתתפות כ-10,000 ספורטאים מ-40 מדינות - וחברי המשלחת הישראלית (אגב, בחסות "אדידס" ובשיתוף פעולה עם הסוכנות היהודית והקונסוליות הישראליות בארה"ב) הצליחו לקטוף כבר ביום הראשון של התחרות 3 מדליות, 2 בשחייה ואחת בטריאתלון. 

ברק גרשון: מדליית זהב באולימפיאדת הגאיי'ז בקליבלנד

ברק גרשון (40) (בתצלום למעלה) זכה במדליית הזהב בתחרות הטריאתלון. ברק, תושב ת"א, מדריך ספינינג ואירובי, השלים 4 מרתונים ו-2 תחרויות 'איש הברזל' בחייו וגם השתתף ב-Out-Games בקופנהגן לפני 5 שנים, שם הוא זכה במקום ה-5 בריצת 21 ק"מ. ברק סיים את המקצה בזמן של 1:27:54 שעה, כשהוא גובר ב-13 שניות בלבד על מתחרה אירי.

יקיר מלול הגיע למקום השני ב-200 מ' שחייה מעורב אישי וזכה במדליית הכסף.

דניאל שליבו זכה במדליית ארד ב-4 ק"מ שחייה.

גם מחוץ למגרש, היה ייצוג ישראלי מכובד. הזמרת מיטל דה רזון הופיעה בטקס הפתיחה של התחרויות, מול כ-30,000 צופים. אמיר פיי גוטמן ודי-ג'יי יואב ארנון יופיעו גם הם במהלך התחרויות. ואילו הנציג הישראלי בוועד הפועל של המשחקים, מכהן כיו"ר ועדת התרבות של Gay Games 2014 ואחראי בין היתר על טקסי הפתיחה והנעילה.

ענפי הספורט הפופולאריים ביותר באולימפיאדת הגאיי'ז, הם: כדורסל, ריצה, טריאתלון, צלילה, גולף, הוקי קרח, שחייה וטניס.

צילום מסך: ‪RuptlyTV /יו טיוב

 

הוסף תגובה חדשה