התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ספורט

מותו המסתורי של כדורסלן העבר מייקל רייט: לא חזר מפגישה שקבע באפליקציית דייטים של הומואים
שרות ILUSA | פורסם: 11.11.2015 19:30
מכוסה בשקיות זבל, במושב האחורי של Lexus SUV שחנתה בברוקלין, כשראשו מרוסק, נמצאה גופתו של השחקן שכבש לשנה אחת את תל אביב

מייקל רייט (למעלה) והמכונית שבתוכה נמצאה גופתו, כמעט 3 ימים לאחר שנרצח ככל הנראה לאחר דייט הומואי שקבע באינטרנטמייקל רייט (למעלה) והמכונית שבתוכה נמצאה גופתו (בתצלום למטה), כמעט 3 ימים לאחר שנרצח ככל הנראה לאחר דייט הומואי שקבע באינטרנט

מכוסה בשקיות זבל, במושב האחורי של Lexus SUV שחנתה ב-E. 16th St. שבמידווד, ברוקלין, כשראשו מרוסק, נמצאה גופתו של שחקן הכדורסל לשעבר מייקל רייט (Michael Wright), שמוכר לכל חובב כדורסל ישראלי מהופעותיו במדי הפועל ת"א בשנת 2003 - אחת השנים הטובות בתולדות מועדון הכדורסל הישראלי.

בדיקה משטרתית העלתה שהמכונית חנתה היכן שנמצאה מאז יום ראשון, ובדיקה פאתולוגית אישרה שרייט (35) מת כמעט 3 ימים לפני שנמצאה גופתו.

החקירה מתמקדת בכיוון מפתיע: חוקרי המשטרה מצאו, כי רייט היה היה פעיל באפליקציית דייטים של הומואים, וקבע date ליום ראשון עם אדם, המבוקש כעת לחקירה. לא ברור אם רייט והדייט שלו הופיעו בשמותיהם האמיתיים באתר המפגשים.

מייקל רייט מוקף סטודנטים מעריצים בתקופה שכיכב ב-Wildcat של אוניברסיטת אריזונהמייקל רייט מוקף סטודנטים מעריצים בתקופה שכיכב ב-Wildcat של אוניברסיטת אריזונה

ממרומי 2 מטר ו-2 ס"מ, רייט, פאוור-פורוורד טבעי, כיכב בשלוש שנותיו באוניברסיטת אריזונה (1998-01), לצידם של גילברט ארינאס, לוק וולטון וריצ'רד ג'פרסון - ואף העפיל עמה לגמר טורניר המכללות ב-2001. בתום אותה שנה עשה טעות דרמטית, כשהציג את מועמדותו לדראפט ה-NBA, בניגוד לעצת מאמניו, שטענו כי אם ישלים שנה רביעית באריזונה ייבחר בסיבוב הראשון. הם צדקו: רייט אמנם נבחר רייט על ידי 'ניו יורק ניקס', אך רק במקום ה-38 של סיבוב הדראפט השני.

הוא לא חדר לסגל של הניקס, שם הסבירו שהוא איטי מדי לעמדת הסמול פורווד וחלש מדי לעמדת הפאוור פוורד, וכך בגיל 22 הגיע להפועל ת"א ובילה באוסישקין עונה שהיתה אחת הגדולות בתולדות המועדון, וכללה הגעה לגמר הפלייאוף וניצחון בדרבי התל אביבי, כשרייט עולה מהספסל ומשיג ממוצעים של 13 נקודות ו-4.5 ריבאונדים למשחק.

מת"א המשיך רייט לקבוצות בפולין, ספרד, גרמניה, תורכיה, ובשנה שעברה שיחק בליגה הצרפתית. כל כך הרבה שנים רייט שיחק בתורכיה, בכמה קבוצות, שלפני מספר שניםהפך לאזרח תורכי ושינה את שמו לעלי קרדניז.

משפחתו האבלה של רייט מבולבלת, נבוכה וחסרת אמון לנסיבות המוות. נציג המשפחה, בן דודו של רייט, טוען שהוא היה אדם גדול אבל עדין ורך, לכן קשה להאמין שמישהו רצה להרוג אותו.

הוא סיפר שאמנם רייט לא הצליח למצוא השנה קבוצה לשחק בה, אך לא חסר לו כלום והוא חלק בית עם חבר ב-Closter שבניו ג'רזי. החבר-השותף הוא שדיווח למשטרה על היעלמותו של מייקל.

לכל הכתבות החדשות

הוסף תגובה חדשה