התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

העולם היהודי

מפייס ומפוייס: שנה טובה וחג שמח לכולכם מברק אובמה (וידאו)
שרות ILUSA | פורסם: 13.09.2015 03:49
וגם IsraeliLifeUSA.com מצטרף לברכה - "שתהיה לנו שנה חדשה ומתוקה, מלאה באושר למשפחותינו, לחברים שלנו, לשכנים שלנו מורד הרחוב או ברחבי העולם"

 

Shanah Tovah from President Obama"שנה טובה, חג שמח לכולם" מנשיא ארצות הברית, ברק אובמה, וגם בשם הגברת הראשונה מישל.

אובמה במצב רוח של פיוס עם ישראל - נתניהו יגיע לבית הלבן כנראה בנובמבר, ישראל תקבל כל מה שתבקש בתחום הביטחוני, ותעודכן בלי הרף על תוצאות הפיקוח האמריקאי על קיום הסכם הגרעין עם איראן.

לאחר שזכה בניצחון בקונגרס ואף לא נזקק לזכות הווטו שלו והסכם הגרעין יצא לדרך, אובמה מאחל את "הטוב ביותר ליהודי ארצות הברית, ליהודים בישראל וליהודי העולם, שמציינים את תחילת השנה החדשה".

"לפי המסורת היהודית", אומר אובמה, "בעשרת הימים הבאים, נפתח ספר החיים. כשמיליוני יהודים יבקשו מאלוהים לרשום את שמם בספר החיים, אנו מכירים בכך שהרבה נמצא מעבר לשליטתנו.

"במהלך הימים הללו אנחנו מכירים גם בכוח העצום שלנו לעשות שינויים בחיינו ובעולם כולו.

"כבני אדם, אנחנו לא נדרשים להיות מושלמים, אלא לכפר כשאנחנו טועים ולעשות כל שביכולתנו לא לחזור על טעויות העבר", המשיך הנשיא.

אובמה מאחל שנה טובה

אובמה שב והדגיש - כדרכו, יש לומר - את הקשר הבלתי ניתן לניתוק בין ישראל לארה"ב, למרות ש"האמונה היא קשה, התקווה היא קשה והשלום הוא קשה.

"אבל עכשיו הספר פתוח לא רק עבור אלוהים, אלא גם לנו, כשתי מדינות הקשורות אחת לשנייה בערכים משותפים ובמחוייבות.

"הבה נכתוב את הפרק הבא בינינו בדרך שתבטא את הטוב ביותר במסורת שלנו ואת הערכים הנעלים ביותר שלנו.

"שתהיה לנו שנה חדשה ומתוקה, מלאה בבריאות ובאושר למשפחותינו, לחברים שלנו, לשכנים שלנו, בין אם הם חיים במורד הרחוב או ברחבי העולם".

לכל הכתבות החדשותוידאו וצילומי מסך: The White House / יו טיוב

 

הוסף תגובה חדשה