התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

העולם היהודי

מורה יהודי-אמריקני נדקר בראשו ברחוב הומה בברוקלין
מאת: הילה שחר, ניו יורק | פורסם: 19.10.2015 13:44
מורה שצעד באמצע היום ברחוב הומה בברוקלין הותקף בחפץ חד, הוא לא בטוח אם זה היה סכין, שבוע לאחר שבקבוק תבערה הושלך על חב"דניקים ואם הותקפה ב'ירי' פקקים

יהודים אורתודוקסים הם כרבע מקהילת היהודים-האמריקנים בניו יורק, ומהווים רוב גדול מאוכלוסיית ברוקליןיהודים אורתודוקסים הם כרבע מקהילת היהודים-האמריקנים בניו יורק, ומהווים רוב גדול מאוכלוסיית ברוקלין

שבוע לאחר שבקבוק תבערה הושלך על "פטרול תפילין" של חב"ד במנהטן, ופקקי בקבוקים 'נורו' ממסגד לעבר צעירה חרדית בברוקלין אירוע נוסף מגביר את החששות שגל הטרור בישראל יתרחב לניו יורק.

יהודי-אמריקני חרדי, מורה בתלמוד תורה, תושב ויליאמסבורג שבברוקלין, בן 35, הותקף ביום שישי על ידי אדם בעל חזות ערבית. פצוע בראשו, הוא טופל במקום ע"י צוות של ארגון "השומרים" היהודי, והועבר במהירות לבית החולים.

"האיש סובל מחתכים בראשו, אך הפציעה קלה יחסית", מסרו מביה"ח.

שוטרים ממשטרת ניו יורק, יחד עם "השומרים", ביצעו סריקות באיזור, אך התוקף לא אותר - ועכשיו מתמקדת החקירה בבדיקת מצלמות אבטחה אם היו באיזור התקיפה האלימה.

לדברי הפצוע, הוא צעד לביתו - מסלול קבוע שהוא עושה מדי יום ממקום עבודתו לביתו.

השעה הייתה 11:30 לפנה"צ.

המקום: רחוב הריסון ההומה.

כפי שסיפר האיש, ללא התראה, מאחור, הוא הוכה בראשו בחפץ חד כמה פעמים, הוא לא בטוח אם זה היה סכין.

הוא קרס מייד על המדרכה, בעוד הדוקר נמלט בריצה מבלי שיבחין במראהו.

לעומת זאת, עדי ראייה סיפרו למשטרה, כי התוקף היה גבר כהה, בעל חזות ערבית, שלבש סוודר אפור ונשא תרמיל על גבו. וזה האיש ש-NYPD מחפשים.

לכל הכתבות החדשות

צילום: diluvi.com Anna i Adria / ויקיפדיה

הוסף תגובה חדשה