התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

העולם היהודי

אסף סלומון – אמן טלפתיה ואמן על חושי ישראלי מופיע בפני קהילות יהודיות בארה"ב
מאת: מערכת ILUSA | פורסם: 08.06.2017 08:32
האומן המיוחד, חובש כיפה, ששבר את הכוס בטקס חתונתו באמצעות כח המחשבה בלבד, מגיע כעת לארה"ב למלא אולמות מקומיים. הכירו את אומן החושים היהודי הראשון

 

עולם הקוסמות והטלפתיה נחשב, ולא בכדי, לעולם מסתורי, מרתק ומופלא, אך לא-פחות מכך – קשוח ואכזרי לעוסקים בו. אמן טלפתיה וקסם לא זוכה, לרוב, אפילו לחודש ימים של קבלה וסבלנות. מי שלא טוב, מוצא את עצמו מהר מאוד מחוץ לברנז'ה המסתורית... וכך נותרו בישראל מספר מצומצם של יחידי סגולה, שממלאים אולמות לאורך שנים ומצליחים להפתיע ולהדהים גם את גדולי הספקנים בתעשייה. אחד היותר מוכרים שבהם הוא אסף סלומון, קוסם צעיר אך מנוסה, שבעיניי רבים, מציג את אחד ממופעי הטלפתיה היותר מלהיבים ומבדרים בתחום.

 

אסף סלומון – אמן טלפתיה מגלקסיה אחרת

 

את יריית הפתיחה לתחביב שהפך לקריירה, ירה אסף כבר בגיל 14, שעה שצפה במופע של קוסם מוכר, אהב את מה שראה והחל ללמוד ולהתפתח. תחילה הופיע מול קהל ילדים (להם הוא שומר נאמנות עד היום במסגרת הופעותיו), אך עד מהרה התגלה על ידי בכירי הז'אנר, ואחרי הפסקה בת מספר שנים, פרץ את גבולות הקהל הבוגר והתפרסם ברבים בזכות הופעותיו הטלוויזיוניות וההמולה שיצר בין 2012 ל-2013, כאשר שבר את כוס הקודש בחופת חתונתו באמצעות כוח המחשבה בלבד, בד בבד לניבוי מדויק של תוצאות הבחירות לכנסת.

 

אסף סלומון הגדול מגיע לארצות הברית

 

ועכשיו, אחרי שכבש את הקהל הישראלי שבציון, מסתער סלומון על היעד החדש והמלהיב שלו – הדוד סם. ברוכים הבאים למופע הקסם והטלפתיה הגדול של אסף סלומון ברחבי ארצות הברית! יהודים רבים ברחבי המדינה שמחו לגלות שהקוסם הישראלי החייכן וחובש הכיפה מגיע עד אליהם עם מופע טלפתיה מעולם אחר. בניו יורק, לוס אנג'לס, מיאמי ועוד, עם אולמות מלאים עד אפס מקום ותחושת גאווה של "הוא משלנו" באוויר, ההצלחה נראית מובטחת.

 

אמן טלפתיה יהודי

 

סלומון, המגדיר את עצמו "אמן טלפתיה יהודי", משלב סמלי דת ומוטיבים תרבותיים ישראליים רבים במהלך הופעותיו. למשל, שימוש באותיות ומילים עבריות בקטעי קריאת מחשבות הצופים; היעזרות בפסוקים מהתנ"ך, הגמרא, הקבלה וכל מה שביניהם, כדי לחזק את עוצמתם של קטעים מהופעתו; אזכור של חגים ומועדי ישראל; ניחוש תאריך לידה עברי של צופים נבחרים; ואלמנטים נוספים שיגרמו לכל יהודי בקהל לחוש צמרמורת של התרגשות במהלך ההופעה. לא תמצאו עוד קוסם ישראלי שמצליח לרגש כל כך את צופיו!

 

המופע של אסף מיועד לכל הגילאים ומתאים גם לאירועים וחגיגות פרטיות, כגון בר/בת מצווה, חתונות, ימי הולדת, אירועי חברה וכדומה. אלפי הצופים שכבר נדהמו, מספרים על מופע טלפתיה מלהיב ומהפנט שלא דומה לשום דבר אחר שצפו בו. אז אל תתנו לקסם לחלוף מבלי לחזות בו במו עיניכם. סיבוב ההופעות של אסף סלומון בארצות הברית - LET THE MAGIC BEGIN !

 

לפרטים נוספים על אסף: https://www.kosemagic.com

הוסף תגובה חדשה